reklama

Sposoby na Hardware

Poznaj niezawodne sposoby na wszystkie dolegliwości trapiące Twój komputer

Reanimuj swój komputer biurowy i laptopa Usprawnij proces uruchamiania się komputera Odkryj tajniki BIOS-u Zoptymalizuj system plików Rozwiąż problemy z urządzeniami zewnętrznymi Skonfiguruj poprawnie połączenia sieciowe

Ile razy Twój komputer zawiesił się wtedy, gdy najmniej się tego spodziewałeś? Jak często masz ochotę wyrzucić na śmieci drukarkę, skaner, nagrywarkę CD lub klawiaturę? Mimo dynamicznego rozwoju technologii informatycznych nikomu nie udało się jeszcze znaleźć sposobu na stworzenie komputera niezawodnego, działającego bez zarzutu i prawidłowo współpracującego ze wszystkimi urządzeniami zewnętrznymi. Procesory stają się coraz szybsze, dyski twarde coraz pojemniejsze, ale nadal trzeba się męczyć z nie reagującymi na nic klawiaturami i myszami, przegrzewającymi się zasilaczami i bateriami laptopów, które wyczerpują się, zanim uruchomi się Windows.

Książka "Sposoby na hardware" to zestaw rad przydatnych każdemu, kto chce uporać się z "efektami specjalnymi", którymi komputery uatrakcyjniają nam pracę. Czytając tę książkę, dowiesz się, co zrobić z komputerem biurkowym i laptopem, aby działały właściwie, jak prawidłowo skonfigurować urządzenia zewnętrzne i jak poradzić sobie z oprogramowaniem, którego błędy (lub -- jak kto woli -- "nieudokumentowane cechy") skutecznie komplikują życie większości użytkowników komputerów.

Montaż i konfigurowanie komputerów biurkowych Rozwiązywanie problemów z pamięcią i procesorem Przedłużanie żywotności baterii w laptopach Reanimowanie komputerów przenośnych (PDA) Prawidłowe konfigurowanie urządzeń multimedialnych Dyski twarde i napędy CD/DVD Optymalne działanie sieci komputerowej Drukowanie i skanowanie

Dzięki wiadomościom z tej książki rozwiążesz wszystkie problemy związane ze sprzętem i będziesz mógł skupić się na pracy, a nie na naprawianiu komputera.

Zmuś komputer, by pracował tak, jak chcesz.
Wygraj walkę z opornym sprzętem.

O autorze:
Stephen J. Bigelow jest autorem wielu popularnych książek związanych tematycznie z naprawą i konserwacją komputerów, a także licznych artykułów na łamach poczytnych czasopism [więcej...\

Informacje dodatkowe o Sposoby na Hardware:

Wydawnictwo: Helion