Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź

„Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź” to zaproszenie do spędzenia miłych chwil w towarzystwie smerfów. W książce znajdziesz duże, kolorowe ilustracje z ulubionymi bohaterami. Można je oglądać bez końca, szukając zabawnych szczegółów i obiektów wskazanych w tekście. Książka pozwala wykształcić spostrzegawczość malucha, umiejętność liczenia na podstawowym poziomie, a także znajomość kolorów i kształtów.  Obrazki zostały opracowane z uwzględnieniem możliwości percepcyjnych kilkulatka – z wyszukiwaniem na nich elementów poradzą sobie nawet bardzo młodzi czytelnicy!

Informacje dodatkowe o Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-03-25, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZABAWY, SZUKANIE I SMERFY

Kolejna propozycja dla miłośników Smerfów od Harper Kids to książeczka z serii „Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź”. Tytuł mówi już nam wszystko, co powinniśmy wiedzieć o tej pozycji. Ale warto jeszcze w tym miejscu nadmienić, że to naprawdę ładnie wykonana, sympatyczna i wydana w dobrej cenie publikacja, która usatysfakcjonuje młodych odbiorców.

Jak podaje sam wydawca, „Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź” to zaproszenie do spędzenia miłych chwil w towarzystwie smerfów. W książce znajdziesz duże, kolorowe ilustracje z ulubionymi bohaterami. Można je oglądać bez końca, szukając zabawnych szczegółów i obiektów wskazanych w tekście. Książka pozwala wykształcić spostrzegawczość malucha, umiejętność liczenia na podstawowym poziomie, a także znajomość kolorów i kształtów i to prawda. Niniejsza publikacja to zbiór dwustronicowych ilustracji, bardzo przyjemnych i dostosowanych do odbiorcy, które mają bawić i uczyć, dostarczać satysfakcji i rozwijać. I sprawdzać dziecięcą spostrzegawczość.

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka