reklama

Słowo Boże czytane u źródeł. Komentarze do czytań niedzielnych. Rok C

Sięgnij do słowa Bożego - prawdziwego źródła życia!

Słowo Boże to słowo dające życie, a żeby z niego czerpać, musimy się w to słowo zanurzyć. Współcześnie, kiedy jesteśmy zewsząd bombardowani różnorakimi informacjami i przekazami medialnymi, skupienie się przez kilkanaście minut na kontemplowaniu fragmentu Biblii wydaje się czymś karkołomnym. Nie ma co ukrywać - wymaga to sporego wysiłku. Dlatego warto, aby ktoś nas w tym poprowadził.

Pomocą w tym wyzwaniu może okazać się ta książka, która zawiera trafne i pogłębione komentarze do czytań niedzielnych na rok C (czyli 2022). Ułatwią nam one zrozumienie tekstów liturgicznych i pomogą się w nie zagłębić. Przybliża nam również biblijny świat - wskażą kontekst, w jakim powstawały poszczególne fragmenty, które daje nam niedzielna liturgia. Komentarze zostały przygotowane przez biblistę, który mieszka w Jerozolimie i na co dzień chodzi śladami Jezusa i Jego uczniów.

Informacje dodatkowe o Słowo Boże czytane u źródeł. Komentarze do czytań niedzielnych. Rok C:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2021-11-17
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Święte teksty chrześcijaństwa bóg

Kup książkę Słowo Boże czytane u źródeł. Komentarze do czytań niedzielnych. Rok C

Słowo Boże czytane u źródeł. Komentarze do czytań niedzielnych. Rok C - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung