Skąd się biorą wierzące dzieci? Jak skutecznie przekazać wiarę swoim dzieciom

Czy zastanawiasz się nad tym, jak zbudować prawdziwą, opartą na relacji z Bogiem bliskość między tobą a twoim dzieckiem? Szukasz sprawdzonych wzorów wychowania? Chcesz wiedzieć, co o rodzicielstwie mówi Pismo Święte?

W codziennym zabieganiu często zapominamy o tym, że jesteśmy dziećmi Boga. To błąd! Przecież nasza wiara nie ogranicza się do niedzielnych wizyt w kościele. Pan Bóg chce być obecny w każdej sferze naszego życia, również w relacjach z naszymi dziećmi. Ale jak przekazać im wiarę i chrześcijańskie wartości w świecie, który coraz bardziej oddala się od Boga?

Doświadczeni rodzice i ewangelizatorzy, Mariola i Piotr Wołochowiczowie, dzielą się swoim świadectwem chrześcijańskiego życia. Dają też konkretne wskazówki, jak skutecznie wychować dzieci i rozpalić w nich wiarę.

Informacje dodatkowe o Skąd się biorą wierzące dzieci? Jak skutecznie przekazać wiarę swoim dzieciom:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2018-08-28
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Skąd się biorą wierzące dzieci? Jak skutecznie przekazać wiarę swoim dzieciom

Skąd się biorą wierzące dzieci? Jak skutecznie przekazać wiarę swoim dzieciom - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski