reklama

Sieci komputerowe dla każdego

Książka została napisana, by zaprezentować trendy i rozwiązania dotyczące budowy i rozbudowy sieci komputerowych. Prezentowane w niej technologie -- opisane przystępnym, zrozumiałym językiem -- miast opisywać wszystko zostały tak dobrane, by zaprezentować jak najwięcej praktycznych instrukcji wiodących średnio zaawansowanego czytelnika, krok po kroku, w kierunku pomyślnego wykorzystania najbardziej użytecznych funkcji.

Książka jest idealnym narzędziem dla każdego, kto chce zbudować sieć komputerową w domu lub w pracy. Czego można się z niej dowiedzieć? Zgodnie z tytułem książki, Autor stara się zawrzeć praktyczne informacje o sieciach komputerowych a także o Internecie, intranecie, połączeniach sieciowych i bezpieczeństwie w Sieci. Interesuje Cię kwestia odpowiedzialności za firmowy dostęp do Internetu -- koniecznie przeczytaj poświęcony temu zagadnieniu rozdział. Kłopoty z drukowaniem w sieci mogą być przyczyną zwolnienia z pracy! -- jeśli chcesz zostać pełnoetatowym administratorem, zapamiętaj tę starą prawdę. Instalowanie kart sieciowych jest prostą pracą, ale dobrze jest znać trochę sztuczek. Sieć jest tak dobra, jak jej okablowanie. Wiele praktycznych wskazówek dotyczących instalacji okablowania znajdziesz w jednym z kolejnych rozdziałów książki.

Informacje dodatkowe o Sieci komputerowe dla każdego:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2001-07-12
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371974159

Kup książkę Sieci komputerowe dla każdego

Sieci komputerowe dla każdego - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung