reklama

Sennik. Zagadki snów. Poradnik bez kantów. Wydanie II

Podstawy interpretacji i znaczenie snów Techniki kontrolowania i zapamiętywania snów Koszmary senne i panowanie nad strachem Tajemnice snów pozacielesnych

Sen - zwierciadło duszy

Zrywasz się czasem w środku nocy z sercem walącym jak oszalałe i zimnym potem na skroniach, bo zbudził Cię koszmar? A może rankiem, zanim jeszcze wystawisz stopy poza miękkie łóżko, przypominasz sobie absurdalny sen, przerwany przez natarczywy budzik? Lekceważysz te nocne majaki czy może szukasz ich ukrytego znaczenia? Masz ochotę odkryć drzemiące w Tobie tajemnice i rozszyfrować niejednoznaczne komunikaty?

Nasze babki miały swoje domowe sposoby wyjaśniania znaczenia snów. Współczesne psychologiczne interpretacje, oparte na dogłębnej znajomości ludzkiej psychiki, o lata świetlne odbiegają jednak od tych babcinych przepowiedni. Marzenia senne są sumą Twoich codziennych przeżyć i doświadczeń, a także największych pragnień i lęków. Śnisz codziennie, choć rzadko pamiętasz, czym w nocy żył Twój umysł.

Dlaczego warto wiedzieć?

"Sennik" to wyjątkowy przewodnik po meandrach Twojej psychiki. Pozwoli Ci dokonać interpretacji własnych snów. Pomoże kontrolować ich zawartość i odkryje przed Tobą, czym są sny świadome. Przy okazji opowie Ci o wkładzie Sigmunda Freuda, Carla Junga i Judith Orloff w interpretację marzeń sennych, a także o: snach proroczych i sposobach ich rozpoznawania; telepatii, która wcale nie jest bajeczką dla naiwnych; znaczeniu snów uzdrawiających w Twoim życiu; tajemnicach odkrywanych przez sny o seksie i śmierci; kluczowych motywach sennych, takich jak latanie, spadanie, nagość.

Informacje dodatkowe o Sennik. Zagadki snów. Poradnik bez kantów. Wydanie II:

Sennik. Zagadki snów. Poradnik bez kantów. Wydanie II - opinie o książce

Tajemnice astrologii. Wydanie II
Jenni Kosarin0
Okładka ksiązki - Tajemnice astrologii. Wydanie II

Poznaj język gwiazd, czytaj znaki na niebie i ziemi We wszechświecie panuje porządek, choć nam może wydawać się, że żyjemy w centrum chaosu. Łatwo...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung