reklama

Schizofrenia – lekcja życia

Książka zawiera dużo tereści, ale pisana jest w kontekście choroby duchowej. Gdzie dzieje się dużo ważnych rzeczy z obszaru oonosfery. Jest to bardzo rozległy obszar. Nie ogranicza się do niczego. Autor tych tekstów uzyskał wielki rozgłos we wszechświecie, ponieważ złośliwe duszyska wespół z ludźmi podgłośniły go do kolosalnych obszarów. Nikt wówczas nie zdawał sobie sprawy kim jestem. Obecnie autor podaje się za koronowanego króla przez Jezusa Chrystusa. Wcześniej ludzie myśleli że może diabeł, a może święty. Co więcej moje imię występuje w Piśmie Świętym. Nie jestem tylko pewny czy rzeczywiście o mnie chodzi. Wszystko możliwe u Boga. Pozdrawiam z tej strony autora tekstu o księciu Michale, który powstaje na końcu czasów. Słowa mocne charakteryzują tę książkę. Jest tam również esencja w zakresie podanych punktów. Książkę pisałem z łatwością bo przecież jest szczera do bólu. Myślę, że za to mi płacą. Jest to praca pouczająca i odkrywcza. Orbituje w zakresie psychologii i pogłębionego humanizmu jakim jest teologia. Dla kogo jest ta pozycja? Myślę, że wszyscy się w niej odnajdą. Ponieważ porusza się tam takie kwestie jak: ludzie umysłu, komunikacja tj. telepatia, budowa mózgu, płatności i utrzymanie sprawności umysłu, a także nauczki od rzeczywistości życia w schizofrenii. Nie mieszam się do medycyny więc napisałem to w podpunkcie "pikanteria". :)

Informacje dodatkowe o Schizofrenia – lekcja życia:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok