reklama

Rozpal ogień!. Fundamenty życia chrześcijańskiego

Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć,

wzywajcie Go, dopóki jest blisko!

Iz 55, 6

Książka, którą trzymasz, jest dla każdego - zarówno dla tych, którzy dopiero przyjęli dobrą nowinę, jak i tych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę. Ksiądz Piotr Skiba, bazując na wieloletnim doświadczeniu duszpasterskim, stworzył wyjątkową publikację, która przypomina o fundamentach naszej wiary. Przeprowadza nas przez kolejne etapy wtajemniczenia chrześcijańskiego, przedstawiając, czym jest kerygmat - przesłaniem stale ożywiającym Kościół.

Dzięki tej książce nauczysz się także metody modlitewnego czytania Pisma Świętego. Postępując na drodze duchowego wzrostu, będziesz mógł poznać miłosiernego Boga, przyjąć Jezusa jako osobistego Zbawiciela, otworzyć serce na dary Ducha Świętego i bardziej poznać Kościół, który karmi się Eucharystią. Książka ta jest cenną pomocą w rekolekcjach w ciągu życia, spotkaniach modlitewnych i małych grup oraz rekolekcjach ewangelizacyjnych lub Seminarium Odnowy Wiary.

Ks. kan. dr Piotr Skiba - rekolekcjonista i duszpasterz Wspólnoty Lew Judy, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej w Szczecinie. Autor książek, m. in.: Katecheza ewangelizacyjna w nowych ruchach i wspólnotach kościelnych, Kurs zwycięstwa nad lękiem, Moc wytrwałej nadziei. Biblijna szkoła modlitwy, Trwajcie mocni w wierze. Biblijna szkoła modlitwy.

Informacje dodatkowe o Rozpal ogień!. Fundamenty życia chrześcijańskiego:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2023-01-23
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Rozpal ogień!. Fundamenty życia chrześcijańskiego

Trwajcie mocni w wierze. Biblijna szkoła modlitwy
ks. Piotr Skiba0
Okładka ksiązki - Trwajcie mocni w wierze. Biblijna szkoła modlitwy

W nawróceniu i spokoju jest wasze ocalenie, w ciszy i ufności leży wasza siła. Iz 30, 15 Dziś wiele wierzących osób ma problem z tym, aby usłyszeć...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski