reklama

Rozgrzewając chłód

Wszystkie historie opisane w tej książce zdarzyły się naprawdę i są w stu procentach prawdziwe. Nie ma tu fikcji, czy historii wyssanych z palca. To, co zostało przelane na papier jest szczere, autentyczne i nie koloryzowane. Książka ,,zaczęła się pisać", a raczej to ja zacząłem ją pisać, wiele lat temu. Największą inspiracją do snucia tych moich wspomnień i historii był mój blog, który prowadzę od 2009 roku, a który jest kopalnią o zdarzeniach z mojego życia. Tam znalazły się opisy moich wszystkich wyjazdów, zawodów i przygód z nimi związanych.

W mojej książce chciałem sportretować samego siebie. Zwykłego chłopaka z normalnego domu, który się nie bał i nadal nie boi się marzyć i sprawiać, aby marzenia, choć z pozoru nierealne i bardzo odległe, stawały się rzeczywistością. Czytając tę książkę dowiecie się, że kluczem do sukcesu jest cierpliwość, metodyczna praca i wiara w lepszy dzień. Osoby, które mnie znają wiedzą o czym mówię, a ci, dla których jestem anonimowy, po przeczytaniu tej książki zrozumieją, jak ciekawie i niesamowicie można przeżywać swoje życie, które jest przecież tylko jedno.

Moim celem jest również zarażenie czytelnika optymizmem i zainspirowanie go do porzucenia schematycznego i poukładanego jak puzzle życia. Chciałbym pobudzić odbiorcę i pokazać jak można rozpocząć swoją własną, niesamowitą przygodę. Jestem przekonany, że trzymana przez ciebie w dłoniach książka może pomóc w odnalezieniu swojej pasji, w przeżywaniu życia takim jakie jest. A to jakie jest i jakie będzie, zależy tylko od nas. Uważam także, że książka ta pomoże zrozumieć, że życie jest fajne i należy cieszyć się z każdego przeżywanego dnia nie bacząc na to czy jest pochmurny, bo zawsze kiedyś wyjdzie słońce. Kiedy ją przeczytasz zrozumiesz, że powinno być wielką przygodą, a nie wegetacją, a przede wszystkim, to, że należy delektować się każdą jego chwilą. Zrozumiesz, że nie warto martwić się niepowodzeniami i trudnościami. One zawsze będą, a tylko od nas zależy jak sobie z nimi poradzimy.

Informacje dodatkowe o Rozgrzewając chłód:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020 (data przybliżona)
Kategoria: Sport
ISBN: 9788365420107

Kup książkę Rozgrzewając chłód

Rozgrzewając chłód - opinie o książce

Avatar użytkownika - liver_
liver_