RELIFE: TOM 15

Po zakończeniu eksperymentu ReLife Kaizaki i Chizuru ponownie się spotykają. Czy to spotkanie przywoła zapomniane wspomnienia i emocje? A może wszystko zakończyło się wraz z ReLifem?

Informacje dodatkowe o RELIFE: TOM 15:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-10-05, Ocena: 4, Przeczytałem,

LOVE AFTER RELIFE

Kolejna mangowa seria, do której się przywiązałem, znika z rynku. Tym razem padło na „ReLIFE”, znakomitą mangę o miłości – nie nazywajcie tego romansem, bo wyrządzicie tej serii szkodę – która dobiega właśnie końca. Szkoda, bo zżyłem się z bohaterami, kibicowałem im, emocjonowałem się ich losami i chciałbym tylko więcej i więcej. Ale cieszy fakt, że cykl do samego finału zachował poziom najlepszych tomów i dostarczył mi niezapomnianej rozrywki.

Wszystko się kończy. Ale czy po tym końcu zacznie się coś nowego? Albo chociaż wróci to, co było?
Program ReLIFE osiąga swój finał i zarówno Kaizaki jak i Chizuru łykają swoje tabletki na zapomnienie wszystkiego, co się z tym wiązało. Dziewczyna co prawda podejmuje jeszcze jedną, desperacką próbę odmienienia losu, ale to wszystko na co ich stać. Dorosłe życie zaczyna się na nowo, pojawiają nowe szanse. Czy oboje je wykorzystają? Co będzie gdy się spotkają? I czy miłość, którą do siebie czuli ma szansę wygrać z zapomnieniem?

RELIFE: TOM 14
Yayoi Sou0
Okładka ksiązki - RELIFE: TOM 14

Rozpoczyna się ostatni miesiąc szkoły.Ryou dowiaduje się jak usuwane są wspomnienia obiektów eksperymentu ReLife i wraz z An starają się znaleźć...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung