reklama

RELIFE: TOM 14

Rozpoczyna się ostatni miesiąc szkoły.
Ryou dowiaduje się jak usuwane są wspomnienia obiektów eksperymentu ReLife i wraz z An starają się znaleźć sposób aby zachować wspomnienia Araty i Chizuru.
Tymczasem cała grupa wybiera się na ostatnią wspólną wycieczkę.

Informacje dodatkowe o RELIFE: TOM 14:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-07-21, Ocena: 4, Przeczytałem,

RE SCHOOL LOVE

„ReLIFE” powoli zbliża się do końca. widać to było po fabule poprzedniego tomiku, widać też jest teraz. I to o wiele bardziej. Zresztą w posłowiu też jest to jasno powiedziane. Z jednej strony się cieszę, bo kibicuję bohaterom i chętnie ujrzałbym już, co ich ostatecznie czeka, z drugiej żal mi, bo to świetna seria i chciałbym czytać ją jeszcze długo. Tak czy inaczej jest jedna rzecz, z której cieszę się bez żadnego „ale”, a dokładniej to, że „ReLIFE” zapewnia tak znakomitą rozrywkę, bawi się emocjami czytelnika i naprawdę wciąga.

W życiu bohaterów zaczyna dziać się coraz więcej, kiedy rozpoczyna się ostatni miesiąc szkoły. Arata i Chizuru zaczęli ze sobą chodzić, mimo ich wcześniejszych obaw. Relacje między nimi rozwijają się coraz bardziej, ale oboje są świadomi, że już niedługo czeka ich wymazanie pamięci. Czy jednak wiara, że ich miłość ocaleje pozwoli im zachować wspomnienia? Nie wydaje się to możliwe, tym bardziej, że oboje nawet nie mogą powiedzieć sobie wzajemnie kim są naprawdę… Jednocześnie czeka na nich ostatnia wspólna wycieczka ze znajomymi, o których też niedługo będą musieli zapomnieć tak, jak zapomną o nich oni. Co przyniesie?
Tymczasem Ryou i An starają się znaleźć sposób by im pomóc. Czy odkrycie w jaki sposób usuwana jest pamięć obiektów eksperymentu będzie w tym pomocna? Czy uda im się uratować miłość i wspomnienia naszych bohaterów?

RELIFE: TOM 15
Yayoi Sou 0
Okładka ksiązki - RELIFE: TOM 15

Po zakończeniu eksperymentu ReLife Kaizaki i Chizuru ponownie się spotykają. Czy to spotkanie przywoła zapomniane wspomnienia i emocje? A może wszystko...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung