Refleksologia dla początkujących. Uzdrawiający masaż stóp

Refleksologia to prosta i skuteczna metoda terapii niekonwencjonalnej. Łagodny masaż punktów na stopach odpowiadających danym organom wewnętrznym, narządom lub częściom ciała, umożliwia uzdrowienie z wielu dolegliwości. Uciskanie punktów palcami poprawia krążenie i stymuluje układ nerwowy, co reguluje zaburzone funkcje organizmu. Ma pozytywny wpływ na zdrowie zarówno fizyczne, jak i emocjonalne - to potężna, nieinwazyjna i skuteczna metoda uzdrawiania.

"Refleksologia dla początkujących" to czytelne i kompletne instrukcje opatrzone licznymi ilustracjami. Można z nich korzystać od razu, nawet bez wcześniejszej znajomości opisywanych metod. David Vennells, wykwalifikowany i doświadczony terapeuta, krok po kroku prowadzi czytelnika od podstaw refleksologii do jej pełnej sesji.

Książka zawiera także fascynujące wprowadzenie do historii i zasad tej oczyszczającej energię i przywracającej równowagę metody, a także informacje na temat położenia refleksów, przeprowadzenia zabiegu oraz studia przypadków osób korzystających z refleksologii.

Dokładne i metodyczne studiowanie tej publikacji pozwala bez problemu opanować refleksologię, dzięki czemu można poprawić jakość swojego życia i innych osób oraz osiągnąć pełnię zdrowia na wszystkich poziomach.

Refleksologia to prosta droga do uzdrowienia i dobrego samopoczucia!

Informacje dodatkowe o Refleksologia dla początkujących. Uzdrawiający masaż stóp:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2013-07-15