Raúl. Sekrety legendy

Tylko ambicję stawiał nad wierność Królewskim.

To była może najtrudniejsza decyzja w jego życiu. Mógł zostać i cieszyć się statusem legendy. Kochał Madryt, a Madryt kochał obłędną miłością jego. Ale jeszcze bardziej kochał rywalizację i możliwość gry. Ta ambicja zaprowadziła go na sam szczyt, to jej w pierwszej kolejności musiał pozostać wierny.

20 lat temu w barwach Królewskich zadebiutował wychowanek rozwiązanej drużyny młodzieżowej Atlético Madryt. Jeden z najbardziej przebiegłych napastników w historii piłki nożnej przez 16 sezonów zaaplikował rywalom Realu 323 bramki...

Przejmująca historia życia i kariery ikony klubu z Madrytu i reprezentacji Hiszpanii. Wspomnienia Raúla, jego rodziny, a także tych, którzy mieli zaszczyt go spotkać na swojej drodze - Vicente del Bosque, Fabio Capello, Rafaela Beníteza, Emilio Butragueno, Fernando Hierro, Zinédine'a Zidane'a, Ronaldo, Ikera Casillasa, Roberto Carlosa, Luísa Figo, Sergio Ramosa, Davida Beckhama i wielu innych.

Mój stosunek do ligi hiszpańskiej nigdy się nie zmieni. W sporej mierze właśnie dzięki Raúlowi.
Rafał Wolski,
komentator ligi hiszpańskiej w NC+

Dla niektórych symbol Realu Madryt, dla innych uosobienie wartości, jakimi powinien kierować się każdy sportowiec - bez względu na klubowe barwy i uprawianą dyscyplinę.
Anita Kobylińska, Radio Gdańsk

Kiedyś, gdy mówiło się "Real Madryt", myślało się "Raúl González" - Raúl Madryt. To książka o żywej legendzie, może największym piłkarzu Królewskich w historii.
Mateusz Wojtylak, RealMadryt.pl

Informacje dodatkowe o Raúl. Sekrety legendy: