reklama

Zanim w Twoim życiu pojawi się pies...

...zastanów się, dlaczego chcesz go zaprosić do swojego domu. I jeśli Twoja odpowiedź brzmi: pragnę mieć psa przyjaciela, psa towarzysza, z którym stworzę prawdziwą więź opartą na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i miłości - to tak, ten poradnik jest dla Ciebie!

Autorki napisały go z myślą o osobach pragnących wychować szczenię na fajnego psiaka. Takiego, z którym przyjemnie jest się wybrać na długi spacer i do którego można się z radością przytulić. A przede wszystkim - z którym można zbudować prawdziwą, głęboką ludzko-psią relację i cieszyć się nią przez całe wspólne życie.

Z książki dowiesz się między innymi:

Jak pies odbiera i rozumie świat

Jak się przygotować na przyjęcie szczenięcia

Jakie zasady powinny obowiązywać w psim domu

Jak prawidłowo budować relację człowiek - pies

Jakie problemy mogą się w tej relacji pojawić i jak sobie z nimi radzić

Informacje dodatkowe o Przyjaźń na dwie ręce i cztery łapy. Jak wychować szczeniaka na miłego, mądrego i zrównoważonego psa:

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2022-06-28
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Przyjaźń na dwie ręce i cztery łapy. Jak wychować szczeniaka na miłego, mądrego i zrównoważonego psa

NLP w balerinkach
Agnieszka Ornatowska0
Okładka ksiązki - NLP w balerinkach

„Nie sądź, że radość lub złość są dziełem przypadku”. Lao Tse NLP w balerinkach, czyli jak szybko, łatwo i przyjemnie stać się szczęśliwą...

Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami
Agnieszka Ornatowska0
Okładka ksiązki - Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami

Wydanie drugie - nareszcie nieocenzurowane, w którym specjaliści od tajnej manipulacji ujawniają swoje sekrety hipnotycznego uwodzenia! Tylko dla dorosłych...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung