reklama

Propagował gorąco ideę powierzenia się Panu Jezusowi przez Maryję i stworzył specjalny, obejmujący 33 dni program duchowego przygotowania się do tego aktu . Pierwsze 12 dni tego okresu to czas oderwania się od ducha tego świata, by móc bardziej zrozumieć ducha Chrystusa i przez to zbliżyć się do Jezusa.

Informacje dodatkowe o Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św Ludwika Marii Grignion de Montfort:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2015-02-04
Kategoria: Duchowość, religia
Tłumaczenie: Dorota Mazur

Kup książkę Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św Ludwika Marii Grignion de Montfort

Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi według św Ludwika Marii Grignion de Montfort - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2023-02-28, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Przechodzac cały program do zawierzenia się Maryi, można dogłębnie poznać samego siebie, swoje słabości, wady, ale i cnoty. Może służyć do odpowiedniego przygotowania się do spowiedzi generalnej. Książka zawiera wszystkie potrzebne modlitwy.

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny
Ludwik Maria Grignion de Montfort0
Okładka ksiązki - Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi  Panny

Doktryna św. Ludwika o całkowitym zawierzeniu Maryi Niepokalanej zawarta w Traktacie przeżywa swoisty renesans w dobie papieskiego „Totus Tuus”...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski