Przygody Skrzata Zapałka

Dawno nie czytałam tak pięknie napisanej bajki. Ciekawa historia, pobudza wyobraźnię. Bogaty język autorki wprowadza nas w świat leśnych skrzatów i zwierząt. Bajka porusza ważną tematykę dotyczącą wartości rodziny oraz przyjaźni. Poprzez piękne alegorie tłumaczy, że warunkiem osiągnięcia szczęścia, harmonii oraz wielobarwności w naszym życiu, jest relacja z innymi ludźmi. To ona nadaje sens, radość i dzięki niej szary świat staje się kolorowy.

Polecam całym sercem, aby wychować dzieci na ludzi potrafiących cenić prawdziwe relacje międzyludzkie.

Patrycja Kawęcka-Czerska (Director International School of Music MUZOFILIA)

Cudowna i pełna ciepła opowieść o Skrzacie Zapałku przeniesie dziecko - i rodzica - w świat, w którym na pierwszym miejscu są rodzina i przyjaciele, a najwyższą wartością dobre uczynki i wzajemna pomoc. To jedna z takich historii, które czyta się z zapartym tchem a główny bohater już na zawsze rozgości się w życiu najmłodszych czytelników. Zapałek to postać, z którą dzieci będą chciały się zaprzyjaźnić i wraz z nim przeżywać niesamowite przygody w Zielonej Dolinie.

Anna Zięba (Oh Mummy!)

Informacje dodatkowe o Przygody Skrzata Zapałka: