reklama

Przygody Kotka Roztropka

Marlena Gruszka

Z wykształcenia położna, obecnie studentka psychologii. Z zamiłowania pisarka, poetka, autorka bajek oraz wierszy dla dorosłych.

Od zawsze interesująca się literatura oraz psychologia. Kobieta pełna empatii, ceniąca sobie przyjaźń ludzi, bliskość natury oraz czas spędzony z najbliższymi. Osoba pełna pasji do pisania, czytania, zainteresowana połączeniem muzyki z relaksacja, szeroko pojęta „higiena umysłu” oraz poznawaniem dziecięcego świata emocji. Prywatnie zona i mama dwójki dzieci.

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość – już teraz możecie wprowadzić swoje maluchy w fascynujący świat “Przygód kotka Roztropka”!

Przedstawiamy Wam naszą najnowszą książeczkę, która przynosi czystą radość i niezapomniane chwile dzieciństwa.

“Przygody kotka Roztropka” to magiczna opowieść o małym kotku, który wyrusza na ekscytującą podróż, pełną przygód i odkryć.

Ta urocza postać z pewnością podbije serca Waszych pociech!

Nasza książeczka wprowadza dzieci w świat wyobraźni, zachęcając do samodzielnego myślenia i rozwijania kreatywności.

Przez zabawę i interakcję z Roztropkiem, maluchy zdobędą cenne umiejętności i wartości, takie jak przyjaźń, odwaga i empatia.

Czym wyróżnia się “Przygody kotka Roztropka”?

Oprócz pięknie ilustrowanych stron, pełnych kolorów i uroku, książeczka ta otrzymała fantastyczne recenzje od rodziców i opiekunów. Wielu z nich podkreśla, że “Przygody kotka Roztropka” to nie tylko doskonała rozrywka, ale także narzędzie do rozwijania wyobraźni i umiejętności poznawczych u dzieci.

Nie możemy się doczekać, abyście dołączyli do Roztropka w jego ekscytujących przygodach! Książeczka jest już dostępna w naszym sklepie internetowym oraz w wybranych księgarniach. To doskonały prezent dla Waszych pociech, który zapewni im wiele radości i edukacyjnej wartości.

“Przygody kotka Roztropka” to nie tylko zabawa, to również okazja do tworzenia niezapomnianych wspomnień i dzielenia się pięknymi chwilami z najważniejszymi osobami w życiu dziecka.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym magicznym świecie “Przygód kotka Roztropka”!

Razem z naszą książeczką Wasze dzieci będą miały niezliczone chwile radości i fascynujących odkryć.

Informacje dodatkowe o Przygody Kotka Roztropka:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-06-06
Ilustracje:Katarzyna Jasińska

Kup książkę Przygody Kotka Roztropka

Przygody Kotka Roztropka - opinie o książce

Dzisiaj przychodzę do Was z opinią książki dla dzieci. Jej głównym bohaterem jest tytułowy kotek Roztropek, który ma wiele przygód. Jesteście ciekawi, co go spotkało? Zapraszam do zapoznania się z moimi wrażeniami.

Zacznę od tego, że publikacja jest podzielona na rozdziały. W każdym z nich, nasz bohater przeżywa nowe przygody, ale także za każdym razem uczy się też czegoś nowego. Ma przy sobie wiernych przyjaciół - kotka Mruczka i myszkę Śmieszkę. Wspólnie z nimi poznaje świat i odwiedza miejsca, w których dotąd nie udało mu się być. Tak np. trafia do tartaku, leci na Księżyc, zwiedza kurnik czy poznaje zawartość wozu strażackiego. Jeśli jesteście ciekawi, kogo dokładnie poznał kotek oraz gdzie jeszcze udało mu się być, serdecznie zachęcam Was do przeczytania lektury.

Jak już wspomniałam na początku, pozycja ta jest podzielona na rozdziały. W każdym jest opisana jakaś przygoda ale również nowe, cenne doświadczenie i nauka. Czytając tę książkę swoim pociechom, najmłodsi mogą dowiedzieć się, jak należy zachowywać się w różnych sytuacjach oraz, że bycie dobrym popłaca. Dowiadujemy się, jak ważna jest bliskość i wsparcie najbliższych, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają przyjaciele. Książka ta, nie dość, że bawi to jednocześnie uczy. Jest to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Ponadto, powiedziałabym, że również uwrażliwia. Dzieci dowiadują się, że należy pomagać, być bezinteresownym, życzliwym i dobrym. Zawsze też, prędzej czy później, nasze dobre uczynki do nas wracają, co jeszcze bardziej pozwala nam kształtować się i stawać się coraz lepszym człowiekiem.

Należy też wspomnieć, że publikacja zawiera piękne, kolorowe ilustracje, które pozwalają lepiej wyobrazić sobie opisywane przygody. Wszystkie te elementy (ciekawy tekst i obrazki) sprawiają, że cała książeczka jest bardzo ciekawa i z przyjemnością się po nią sięga. Doskonale nadaje się do wieczornego czytania dzieciom ale nie tylko. Również dorośli mogą z tej lektury wynieść coś dla siebie. Idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Jeśli wasze dzieci lubią kotki, ciekawe przygody, chętnie słuchają bajek, które im czytacie, to ta pozycja musi się znaleźć obowiązkowo na Waszej liście !! 😍 Mnie i Rozalce bardzo się podobała, dlatego polecamy ją Wam z czystym sumieniem ;) Uważamy, że warto ;) 🐶 Książka jest z naszej prywatnej biblioteczki, bo jej egzemplarz wygrałyśmy podczas premierowego spotkania autorskiego. Możecie ją nabyć w Wydawnictwie Zen ;) Przyznajemy 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/ 10 punktów 😃🐶 i zachęcamy Was gorąco do lektury !!! 😃🐶😃🐶

Historia niezwykłego balonika
Marlena Gruszka0
Okładka ksiązki - Historia niezwykłego balonika

W magicznej opowieści “Historia niezwykłego Balonika”, dziecko, Marcelinka, odkrywa niezwykły balonik, który nie tylko spełnia marzenia, ale...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski