Przyciągnij miłość, na jaką zasługujesz

Książka wyjaśnia, jak z pomocą astrologii mamy szansę wprowadzić w swoim życiu pozytywne zmiany w zakresie budowania zdrowszych i trwalszych więzi interpersonalnych i osiągnąć takie życie uczuciowe, jakiego pragniemy; jak nauczyć się odczytywać intencje ludzi, którzy nas otaczają, oraz zrozumieć, że ostateczny kształt i powodzenie relacji zależą w dużej mierze od nas samych, bo najpierw trzeba osiągnąć szczęście w samotności, aby następnie móc dzielić je z drugim człowiekiem.

Informacje dodatkowe o Przyciągnij miłość, na jaką zasługujesz:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-11-15
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Atrae el amor que te mereces

Tagi: Astrologia

Kup książkę Przyciągnij miłość, na jaką zasługujesz

Przyciągnij miłość, na jaką zasługujesz - opinie o książce

"Nigdy nie szukajcie miłości, szukajcie życia, a życie samo znajdzie wam miłość, której szukacie"

"Przyciągnij miłość na jaką zasługujesz" to fascynujący poradnik autorstwa Sary Gomar, hiszpańskiej astrolożki transpersonalnej, psychologicznej i terapeutki holistycznej.

Książka, przepięknie wydana i przejrzyście zaprojektowana, kieruje się ku odkrywaniu sposobów na budowanie zdrowszych i trwalszych więzi interpersonalnych poprzez zastosowanie astrologii. Sara Gomar nie tylko udziela praktycznych wskazówek, ale również inspiruje do zastanowienia się nad własnym życiem uczuciowym i relacjami z innymi.

Od samego początku książki byłam zainspirowana przystępnym językiem, którym posługuje się autorka. Książka skupia się na tym, jak zrozumieć intencje ludzi wokół nas, a jednocześnie podkreśla, że ostateczny kształt i sukces relacji zależą głównie od nas samych. To przesłanie staje się głównym punktem odniesienia przez całą lekturę.

Autorka nie ogranicza się jedynie do astrologii, ale wplata w treść poradnika wiele wartościowych informacji na temat planet, znaków zodiaku i innych aspektów astrologicznych. Choć nie każdy może być entuzjastą tego tematu, to w kontekście książki Sary Gomar, stanowi to cenną część, dodającą głębię i zrozumienie relacji międzyludzkich.

Książka kładzie również duży nacisk na akceptację siebie i swojego ciała, co w dzisiejszym świecie, gdzie dominują media społecznościowe, jest szczególnie ważne. Autorka podkreśla, jak istotne są wartościowe relacje w życiu.
"Przyciągnij miłość na jaką zasługujesz" wskazuje drogę do spojrzenia na siebie z większym szacunkiem i zrozumienia, że miłość własna jest kluczowa przed podjęciem relacji z innymi.

Książka skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy pragną wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu uczuciowym. Poprzez proste, ale mądre rady autorki, mogłam lepiej zrozumieć, jak istotne jest osiągnięcie szczęścia w samotności przed podjęciem próby dzielenia się nim z inną osobą.

"Przyciągnij miłość na jaką zasługujesz" to tytuł dosyć mylący. Z początku nie sądziłam, że po niego sięgnę, dopiero opis przekonał mnie do tego.

To książka o astrologii, która przede wszystkim dotyczy samodoskonalenia, pokazuje, że przede wszystkim należy dobrze czuć się w swoim własnym towarzystwie.

Bardzo podobało mi się, że autorka nawiązywała do mitologii i różnych archetypów. Lektura jest bardzo ciekawa, opowiada o konotacjach planet ze znakami zodiaków.

Nie do końca przekonuje mnie wątek związków, jednak jak wspomniałam nie tylko tego dotyczy ta pozycja. Książka skłania nas do przemyślenia różnych aspektów naszego życia, może nie jest odkrywcza, ale w jednym miejscu zostało zawarte bardzo dużo.

Z tej książki nie dowiecie się jak stworzyć idealny związek ale jakie zmiany warto wprowadzić i jak nauczyć się budować trwałe relacje.

Tytuł ten jest napisany zrozumiałym językiem, czyta się go bardzo dobrze. Podobało mi się, że autorka zwracała uwagę na to, że najważniejsze jest aby pokochać samych siebie. Całkowicie się z nią zgadzam, ludzie pojawiają się i znikają z naszego życia. My jednak pozostajemy, nie możemy od siebie samych uciec dlatego tym bardziej warto siebie dobrze traktować.

Ja sama ostrożnie podchodziłam do tej lektury, nie ze wszystkim się zgadzam i nie we wszystko wierzę jednak myślę, że był to dobrze spędzony czas.

Jeśli interesuje Was taka tematyka, to ta pozycja na pewno przypadnie Wam do gustu.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung