Przyciąganie bogactwa. Życie w pełnej harmonii ze światem

Pierwsza książka, w której widać różnicę pomiędzy wiedzą a działaniem. Pokazuje ona jasno, że kreatywne myśli zależą od kreatywnego działania. Ta mistyczna, a jednocześnie praktyczna książka pokazuje, jak samemu stworzyć własny model sukcesu. Czy jesteś gotów?
dr Joe Vitale, autor Klucza do sekretu oraz Prawa przyciągania Przyciąganie bogactwa pełne jest fascynujących pomysłów i idei. To książka przemawiająca do czytelnika, ucząca, jak dążyć do obfitości i bogactwa w życiu. Pokaże Ci, jak filozofia Jamesa Raya - 3 po 3 - pomaga osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś.
Scott Martineau, autor bestsellera Prawdziwa moc tkwi w Tobie!

Sekret realizacji wielkich marzeń

Jeśli nadal tkwisz w przeświadczeniu, że życie jest śmiertelną chorobą przenoszoną drogą płciową, z rzadka urozmaicaną jakimś optymistycznym przebłyskiem, nadszedł czas, by wreszcie odrzucić ten destrukcyjny model myślenia! Przecież żyjesz w najbardziej ekscytującym momencie historii naszego świata! Możliwości, jakie stoją przed Tobą, są nieograniczone. Koniec z waleniem głową w mur. Zobacz, jak wykorzystać swoje szanse i na zawsze odmienić własne życie.

Ta praktyczna, zorientowana na wyniki książka sprawi, że odrzucisz tłamszące Cię ograniczenia i nauczysz się osiągać wszystko, czego pragniesz. Jej treść jest rezultatem ponad dwudziestu lat badań i ćwiczeń praktycznych. Opiera się na starożytnej wiedzy, najnowszych badaniach z zakresu fizyki kwantowej i innych nauk, a przede wszystkim na latach doświadczenia z pierwszej ręki. Poznaj sekrety przyciągania tego, co dotąd wydawało Ci się nieosiągalne. Zyskaj pełną satysfakcję we wszystkich dziedzinach życia.

Już teraz możesz: wzmocnić swoją kreatywność, inteligencję i intuicję; pogłębić więzi z innymi ludźmi i przyciągnąć do siebie pozytywne osoby; uzyskać finansowe bezpieczeństwo i niezależność; zapewnić sobie zdrowie, energię oraz tężyznę fizyczną.

Informacje dodatkowe o Przyciąganie bogactwa. Życie w pełnej harmonii ze światem:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2011-03-31
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Przyciąganie bogactwa. Życie w pełnej harmonii ze światem

Przyciąganie bogactwa. Życie w pełnej harmonii ze światem - opinie o książce

Nauka sukcesu. Jak osiągać harmonijny sukces dzięki sprawdzonym zasadom
James Arthur Ray0
Okładka ksiązki - Nauka sukcesu. Jak osiągać harmonijny sukces dzięki sprawdzonym zasadom

Jak osiągać sukces i harmonijny dobrobyt dzięki efektywnym zasadom i prawom  James Arthur Ray przedstawia krok po kroku efektywną metodę...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung