reklama

Pragnę zmiany

Wyjdź ze strefy komfortu!

Bernardo Stamateas, specjalista od psychologii i samodoskonalenia, pokazuje, jak się rozwijać, nie bać się zmian, nawet gdy wiążą się z ryzykiem, aby nie stać w miejscu. Daje proste wskazówki i strategie, które pozwolą odbiorcy planować życie, wprowadzać nowe projekty oraz urzeczywistniać marzenia. ,,Wiele osób potrzebuje zmiany... Czują, że nie robią postępów, stoją w obliczu kryzysu w związku, nie wiedzą, jaki jest najlepszy sposób na wychowywanie dzieci. Ponieważ mają problemy z innymi czy możliwości, ale nie wiedzą, jak je wykorzystać.

Z tej książki można się nauczyć, jak:

o pielęgnować motywację do generowania nowych pomysłów, o znaleźć mentorów i uczyć się od nich, o planować i prowadzić swoje projekty, o ćwiczyć nawyki i kroki, aby dalej się rozwijać, przełamywać konformizm i urzeczywistniać to, czego się chce.

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!"

Informacje dodatkowe o Pragnę zmiany:

Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2022-08-24
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: Quiero un cambio

Kup książkę Pragnę zmiany

Pragnę zmiany - opinie o książce

Czy słyszeliście kiedyś zdanie "Musisz wyjść ze swojej strefy komfortu?” Ta książka zmierza w tym kierunku. W pewnym momencie wszyscy jesteśmy zagubieni, chcemy zmienić pracę czy kierunek studiów ale trudno nam zostawić to, co już mamy. Robiąc to, co robimy, czujemy się komfortowo i trudno nam się oderwać od tej postawy.

Autor prowadzi nas przez kilka stron pełnych motywacyjnych zwrotów, które próbują nas wyprowadzić z tej sytuacji, usiłując nas skłonić, abyśmy wymagali trochę więcej. Nowe pomysły, motywacja, plany, projekty, marzenia, pragnienia... Nie jest to książka, która zmieni nasze życie, ale myślę, że jeśli ktoś jest zagubiony, może pomóc.
"Lepiej ponieść porażkę dla samego tego, że się to zrobiło, niż frustracji, że się nie spróbowało"

Autor podkreśla znaczenie małych zmian, które ostatecznie przynoszą wspaniałe rezultaty. Wszystko jest kwestią nie poddawania się i nie pozwalania się ogarnąć zniechęceniu, zawsze starając się doskonalić. Podkreśla również, jak ważne jest docenianie tego, co mamy, cieszenie się tym i nie pozwalanie, aby nasze niedociągnięcia lub to, co uważamy za takie, zrujnowało nasze szczęście.

Lider 2.0
Bernardo Stamateas0
Okładka ksiązki - Lider 2.0

Lider: przywódca, szef, autorytet. To osoba, która zarządza władzą udzieloną mu przez zespół i wykorzystuje ją do osiągnięcia celu zespołu. Bez lidera...

Rany emocjonalne
Bernardo Stamateas0
Okładka ksiązki - Rany emocjonalne

Wszyscy mamy za sobą trudne chwile - rozstanie, chorobę, śmierć kogoś z bliskich, byliśmy nękani, wykorzystywani czy poniżani. Bywa, że w konsekwencji...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski