reklama

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Wydanie II

Właściwe pozycjonowanie witryn i stron internetowych pod kątem wyszukiwarek jest kluczowe dla popularności naszej witryny wśród użytkowników, a co za tym idzie, ma wpływ na jej rentowność. Każdy użytkownik wpisujący konkretne hasło czy zapytanie do wyszukiwarki jest naszym potencjalnym klientem! Warto także pamiętać o tym, że przemyślana optymalizacja witryny, dokonana jeszcze przed nadaniem jej ostatecznego kształtu, oznacza ogromne oszczędności czasu i pieniędzy. Ponieważ miliony internautów dzięki wyszukiwarkom trafiają na różne witryny, musimy sprawić, aby nasza strona jakoś szczególnie się wyróżniała. Właśnie na tym polega dziś skuteczny marketing firmy.

"Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych" to książka napisana dla wszystkich tych, którzy chcą tworzyć witryny internetowe spełniające zarówno oczekiwania użytkowników, jak i cele biznesowe. To idealny podręcznik dla projektantów witryn internetowych, programistów, webmasterów, ale też specjalistów od marketingu w internecie. Dzięki lekturze tej książki poznasz wiele skutecznych sposobów na osiąganie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach. Uzyskasz także praktyczne porady i cenne wskazówki ułatwiające projektowanie oraz budowanie witryn. Najważniejsze zagadnienia omówione w książce to:

typy serwisów wyszukujących oraz sposób wyświetlania wyników wyszukiwania; proces skutecznej optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek; optymalizacja dokumentów nietekstowych (grafiki, plików audio oraz wideo); zgłaszanie witryn do wyszukiwarek i katalogów. Popularna i dochodowa - taka staje się witryna widoczna w internecie!

Informacje dodatkowe o Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Wydanie II:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2008-08-08