Pozwól mi być

Iza jest twardo stąpającą po ziemi, piękną kobietą, jednak skrywa w sobie kompleksy, które są w niej gdzieś głęboko zakorzenione. Jest zajęta głównie pracą i według przyjaciółki zamknęła się na uczucie i schowała w "skorupie", do której nikt nie ma dostępu.
Spotkanie z Mateuszem jest jak impuls, który wszystko zmienia. Ten mężczyzna fascynuje ją od pierwszej chwili i te uczucia bardzo ją zaskakują. Choć jest przekonana, że już na siebie nie wpadną, i spotkanie było jednorazowe, dzieje się inaczej.
Mężczyzna ma za sobą burzliwą przeszłość, która wpłynie zarówno na ich wspólną przyszłość, jak i kruchą pewność siebie Izy. Czy uda im się pokonać wszystkie przeciwności?

Informacje dodatkowe o Pozwól mi być:

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: 2023-05-09
Język oryginału: Polski

Tagi: obyczajowa romans

Kup książkę Pozwól mi być

Pozwól mi być - opinie o książce

"Emocje,które mi towarzyszyły,sprawiły,że mój uporządkowany świat stał się zupełnie nieprzewidywalny".

Iza jest romantyczką twardo stąpającą po ziemi. Po ostatnim zawodzie miłosnym zamknęła się w sobie poświęcając się całkowicie pracy ,rodzinie i przyjaciołom. Mur którym otoczyła się kobieta jest bardzo wysoki. Dopiero przypadkowe poznanie Mateusza i dalsza znajomość narusza jego fasady. Izę zarazem fascynuje ten pełen pasji i szalonych pomysłów mężczyzna . Niestety skrywane lęki i obawy nie do końca pozwalają kobiecie na czerpanie z tej znajomości pełnymi garściami . Dodatkowo przeszłość Mateusza i pewna osoba spowodują dużo zamieszania i niedomówień .Czy bohaterom uda się pokonać przeciwności losu? Czy Iza otworzy się na uczucie i pozwoli sobie na szczęście? Czy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane? Czy przeszłość zostanie za nimi?

"Czuję się oszukana bez względu na twoje intencje.Nie wiem, co o tym myśleć. Znów mam mętlik w głowie".

"Pozwól mi być " Alicji Górzyńskiej pokazuje ile jesteśmy w stanie zrobić dla drugiej osoby,kiedy darzymy ją uczuciem. Relacja pomiędzy bohaterami pokazuje nam wzloty i upadki . Nie jest tylko kolorowo jak to w życiu.

Muszę przyznać,że Mateusz byłby idealnym kandydatem na chłopaka dla każdej czytelniczki. Niespodzianki które przygotowywał oczarowały by każdą z nas .

Jeśli lubicie książki przepełnione emocjami ,w których nie brakuje tematów życiowych jest to książka dla Was . W sam raz na dłuższe letnie wieczory . Pozwoli się Wam zrelaksować,ale też zmusi do kilku ważnych przemyśleń .

Iza jest fizjoterapeutką, jednak jej prawdziwą pasją jest wykonywanie makijażu. Właśnie jest w drodze na sesję zdjęciową, gdzie poznaje młodego i przystojnego fotografa. Jak się później okazało dla Mateusza to też jedynie pasja i sposób żeby dorobić.

Ta dwójka w niedługim czasie ponownie na siebie wpada. Nie kryją fascynacji swoimi osobami. Szybko rodzi się między nimi uczucie. Ich relacja rozwija się w błyskawicznym tempie, przez co Iza zaczyna mieć obawy. Na szczęście zawsze może liczyć na pomoc i dobrą radę przyjaciółki. Mateusz ma za sobą trudne przeżycia, przez które myśli, że już się nie zakocha. Jednak w pełni angażuje się w relację z Izą i zabiega o nią jak tylko potrafi. Jak potoczą się losy Mateusza i Izy? Czy ich sielanka będzie trwała dalej czy pojawią się komplikacje?

"Pozwól mi być" Alicji Górzyńskiej to ciepła historia o prawdziwej miłości i przeznaczeniu. Przyjemnie czytało mi się o losach Mateusza i Izy. Nie zabrakło tu emocjo. Byłam trochę zaskoczona tempem rozwoju ich relacji i licznymi zbiegami okoliczności (było ich naprawdę dużo), ale przecież w życiu czasem bywa i tak. Autorka pokazała, że prawdziwa miłość przetrwa wiele. Świetnie została też przedstawiona siła przyjaźni. To moje pierwsze spotkanie z tą autorka i polubiłam jej lekkie pióro. Dlatego też chętnie sięgnę po poprzednią książkę Pani Alicji.

Jeśli tylko chcesz
Alicja Górzyńska0
Okładka ksiązki - Jeśli tylko chcesz

Po kilku latach spędzonych w Warszawie Wiktoria wraca w rodzinne strony, żeby pomóc mamie w prowadzeniu nadmorskiego pensjonatu. Zmęczona, wypalona...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski