reklama

Polska na weekend

Z pozoru to, co nieznane powinno być ciekawsze. Dlatego uciekamy w świat licząc, że nas zaskoczy bardziej niż polska oczywistość. Tymczasem szukanie miast ukrytych w górach Dolnego Śląska, poznawanie historii zakurzonej na Podlasiu, czytanie Stasiuka na szczytach Beskidu Niskiego czy spacer po zarastających bagnach Lubelszczyzny albo rowerowe ucieczki w okolicach polskich winnic dają frajdę nie mniejszą. Wszystko zaczyna się i kończy na słowie: ciekawość. Wierzę, że ten przewodnik ją wam zaspokoi. Do zobaczenia poza szlakiem.

Jarosław Kuźniar, dziennikarz, podróżnik

Odwiedziliśmy już kawał świata i byliśmy w jego najbardziej egzotycznych zakątkach, ale wciąż kochamy podróże po Polsce. Podczas kolejnych wypraw odnajdujemy nowe miejsca, za którymi kryją się niesamowite historie i inspirujący ludzie.

Karol Lewandowski i Ola Ślusarczyk, autorzy bloga Busem Przez Świat

Świętokrzyskie zabytki, geologiczne cuda natury, wspaniałe krajobrazy i niezapomniane widoki polecają się na weekend. Jeden z mniej znanych regionów Polski spodoba się zarówno amatorom turystki aktywnej, jak i rodzinom z dziećmi.

Aleksandra Zagórska-Chabros, autorka bloga Bałkany według Rudej

Polska na weekend pozytywnie zaskoczy nawet tych, którym się wydaje, że w Polsce zwiedzili już wszystko. Pozwala na nowo odkryć miejsca, które na pozór dobrze znamy.

Magdalena Stefańczyk, autorka bloga See U in Poland

Wspomnienia z dzieciństwa to dla mnie Jelenia Góra i Dolny Śląsk. Szalone wakacje z przyjaciółmi to Węgorzewo i mazurskie jeziora. Ostatnie odkrycie - Beskid Sądecki, bo w góry kocha jeździć mój Australijczyk. Z Polską na weekend trafisz do wszystkich tych miejsc.

Julia Raczko, autorka bloga whereisjuli.com

Informacje dodatkowe o Polska na weekend:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2017-04-24
Kategoria: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Polska na weekend

Polska na weekend - opinie o książce

Daj upust emocjom
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Daj upust emocjom

Czasami czujesz się tak, jakby wyrosły ci skrzydła albo jakby ogromny kolorowy balon unosił cię wysoko nad chmury. Kiedy indziej masz ochotę zagrzebać...

Podglądanie przyrody. W pytaniach i odpowiedziach
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Podglądanie przyrody. W pytaniach i odpowiedziach

W tej książce czytelnik znajdzie wyczerpujące odpowiedzi na pytania o otaczającej nas przyrodzie. Niezwykłe zjawiska, zaskakujące informacje oraz interesujące...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung