reklama

Podaj mi kod dostępu

Co by się stało gdyby nagle ktoś wyczyścił twoje konto? W jaki sposób byś zareagował gdyby twój macierzysty bank, którego jesteś klientem powiedziałby, że nigdy o tobie nie słyszał?

W jaki sposób jeden z bohaterów znany niektórym z Was z powieści „Zabierz mnie na Wyspy Szczęśliwe” - Marek poradzi sobie w Szwajcarii?

Co czeka Sigmunda – hakera poddanego dziwnym eksperymentom, które mają pozbawić go wolnej woli i kontroli nad własnym ciałem?

Jaką rolę odegra ponownie Łukasz Lamecki? I czy zakończy się koszmar klientów banków, którzy stracili wszystkie środki zgromadzone na koncie?

„Podaj mi swój kod dostępu” to thriller science fiction a jednocześnie ponura wizja przyszłości, w której nie tylko można utracić środki finansowe, ale też własną tożsamość, a może nawet osobowość!

Informacje dodatkowe o Podaj mi kod dostępu:

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Data wydania: 2016-01-20

Kup książkę Podaj mi kod dostępu

Podaj mi kod dostępu - opinie o książce

Nano technologia, nowoczesna technologia, technologia przyszłości itd. jest kanwą książki Wojciecha Biedronia. Gdyby tak miała wyglądać przyszłość to może dobrze, że nie uda mi się do niej dożyć. Tylko czy na pewno nic z wizji przedstawionej przez autora już nie istnieje albo nie są prowadzone jakieś badania? Niestandardowa fabuła, nieźle napisane. Dlaczego zatem taka przeciętna ocena? Ano dlatego, że nie mogę pojąć jak na 156 stronach przyzwoitej książki można zmieścić taki ogrom literówek. Po prostu kłania się korekta. Po jej dokonaniu ocena uległaby podwyższeniu.

Bieganie - Warszawa - Orlen Warsaw Marathon
Wojciech Biedroń0
Okładka ksiązki - Bieganie - Warszawa - Orlen Warsaw Marathon

14 kwietnia 2019 roku odbyła się siódma edycja biegu Orlen Warsaw Martahon, w której miałem przyjemność wziąć udział. Niniejsze wydanie „Biegania”...

Bieganie - Białystok półmaraton w stolicy Podlasia
Wojciech Biedroń0
Okładka ksiązki - Bieganie - Białystok półmaraton w stolicy Podlasia

Stolica Podlasia od jakiegoś czasu gromadzi coraz więcej biegaczy, którzy chcą się zmierzyć na dystansie „dwudziestki jedynki”. 7. PKO Białystok...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung