reklama

Poczuj się lepiej

Która dieta jest najlepsza? Czy można jeść po 18? Ile litrów wody należy wypić, żeby być zdrowym? Wanda Baltaza, dietetyk kliniczny z dużym doświadczeniem codziennie w swoim gabinecie odpowiada na takie pytania. Co więcej, większość z nich się powtarza. Bo choć źródeł informacji jest coraz więcej, to poziom dietetycznego zagubienia systematycznie rośnie. ,,Poczuj się lepiej" to rodzaj dietetycznej pierwszej pomocy. Książki, która pozwoli zrozumieć podstawowe zasady zdrowego odżywiania i po prostu poczuć się lepiej. Znajdziemy w niej poparte naukowymi badaniami informacje o dietach, pomysły jak zaplanować posiłki, przewodnik po najczęstszych dolegliwościach oraz informacje, jak przygotować się do wizyty u dietetyka. Całość zakończona jest Q&A z najczęstszymi pytaniami z gabinetu. Książka napisana jest w lekki i przyjemny sposób a atrakcyjności dodają jej towarzyszące tekstom kolaże.

Informacje dodatkowe o Poczuj się lepiej:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2022-02-23
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę Poczuj się lepiej

Poczuj się lepiej - opinie o książce

Żyjemy w czasach, gdzie wszystko robi się szybko, a wiele osób również odżywia się „na biega”. Przez to niejedna osoba boryka się z różnymi problemami zdrowotnymi, w tym nadwagą, a przecież wcale tak nie musi być.

Książka pt.: „Poczuj się lepiej” przed nami jak unikać błędów żywieniowych, jak zbilansować dietę, żeby było smacznie i zdrowo, wile sprawdzonych teorii, ciekawostek, porad. Napisana przez Wandę Baltaza, która jest dietetykiem klinicznym z dużym doświadczeniem.

Wszelkie informacje napisane są w sposób ciekawy, a jednocześnie dość prosty. Taka osoba jak ja (czyli nieznająca się na dietetyce itp.) nie ma najmniejszego problemu ze zrozumieniem tekstu.

W książce znajdziemy dość ładne ilustracje, które przyciągają wzrok i zachęcają do poznania treści.

Okładka jest twarda i solidna. Dzięki niej książka posłuży dłuższy czas.

„Poczuj się lepiej” to pozycja, którą moim zdaniem warto poznać bliżej. Ze swojej strony polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Szczerbata śmierć