Piąty rozbiór Polski 1990 - 2000

Po kompromitacji stworzonego przez swych pobratymców ludobójczego bolszewizmu, współczesne izraelity kontynuują dzieło niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej w tak ważnych rejonach wartości, jak naród, państwo, wiara, rodzina, tradycja, kultura narodu, dekalog moralny.

Z dwóch uniwersalnych idei, wolności oraz wspaniałej utopii, jaką jest równość wszystkich wobec wszystkich, tzw. komunizm sklecony przez masonów żydowskiego pochodzenia: Mojżesza Hessa i Karola Marksa, a zastosowany w ludobójczej skali na na carskiej Rosji przez Żyda Ulianowa-Lenina, uczynił je szyderczymi parodiami, pretekstami do masowych zbrodni, do destrukcji materialnej i duchowej o skali nieporównywalnej z niczym innym w historii gatunku ludzkiego.

Kiedy masoneria wydała wojnę katolickiej Francji u schyłku XVIII wieku, nikt jeszcze nie znał słowa komunizm, ale tę zbrodnię ludobójstwa popełniano pod tymi samymi hasłami, pod którymi później mordowano dziesiątki milionów ludzi w carskiej Rosji. Były to: wolność, równość, braterstwo.

Informacje dodatkowe o Piąty rozbiór Polski 1990 - 2000:

Kup książkę Piąty rozbiór Polski 1990 - 2000

Piąty rozbiór Polski 1990 - 2000 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2014-06-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 (253) książki w 2014, Audiobooki, Historyczne, Mam,
Książka dosyć kontrowersyjna. Pająk przedstawia w niej obraz Polski poddanej piątemu rozbiorowi, który w przeciwieństwie do rozbiorów XVIII wiecznych, ma charakter rozbioru gospodarczego kraju. W początek było mi bardzo trudno się wdrożyć, ale potem, jak już się przyzwyczaiłam do stylu pisania autora, poszło jak z płatka. Podsumowując - całość nie nastraja optymistycznie.
Kundlizm znów wygrał
Henryk Pająk0
Okładka ksiązki - Kundlizm znów wygrał

Nie możemy nie dostrzegać, nie uświadamiać sobie, nie czuć, jak określone siły na świecie zmierzają wszelkimi sposobami do zniszczenia narodów słowiańskich...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski