reklama

Perfect World #4

Na diabelskim młynie Itsuki oświadcza Tsugumi, że muszą się rozstać. Po pierwszym szoku dziewczyna dochodzi do wniosku, że może faktycznie nie ma sensu kontynuować tego związku. Okazuje się jednak, że pogodzenie się z tym faktem nie jest wcale proste, bo trudno zapomnieć o ukochanym. Jaką decyzję podejmie Tsugumi i jak potoczy się jej życie, zwłaszcza kiedy pielęgniarka Nagasawa wyzna Istukiemu pewien sekret?

Informacje dodatkowe o Perfect World #4:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2019 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy
Tłumaczenie: Anna Piechowiak

Kup książkę Perfect World #4

Perfect World #4 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-10-19, Ocena: 4, Przeczytałem,

IMPERFECT WORLD

„Perfect World” to typowe shoujo. Przełamane zostało jednak tematyką niepełnosprawności, co pozwoliło autorce dorzucić nie tylko nieco świeżości i intrygujących faktów związanych z tematem, ale także oprzeć całość na konkretnej dawce trafiających nie tylko do czytelniczek, ale czytelników także emocji i wzruszeń. Kto lubi opowieści poruszające w sercu jakąś strunę, ten na pewno będzie z lektury serii bardzo zadowolony.

Związek Tsugumi i Itsukiego rozpada się. Chłopak, nie chcąc być ciężarem dla ukochanej, postanowił się z nią rozstać. Teraz oboje próbują poukładać sobie życie w samotności, choć czy rzeczywiście będzie ono takie samotne? Obok niego znajduje się od dawna w nim zakochana dziewczyna, która dzięki swojemu medycznemu wykształceniu doskonale wie, jak wspomagać go w chorobie. Przy niej, jeszcze dłużej w niej zakochany Koreeda, który nie zamierza odpuścić i postanawia, kiedy tylko Tsugumi będzie na to gotowa, zaproponować by zostali parą.
Tymczasem sytuacja dla dziewczyny staje się coraz trudniejsza. Jej ojciec trafia do szpitala i kiedy wkrótce okazuje się, że jest śmiertelnie chory, Tsugumi decyduje się wrócić w rodzinne strony by być przy nim w ostatnich miesiącach życia. Wtedy jednak zarówno Itsuki jak i Koreeda, decydują się wykonać ruch. Ten pierwszy, pod wpływem słów żony niepełnosprawnego klienta postanawia odzyskać ukochaną, ten drugi chce ją zdobyć. Co wyniknie z tego wszystkiego?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/10/perfect-world-4-rie-aruga.html

Perfect World #11
Rie Aruga0
Okładka ksiązki - Perfect World #11

Tsugumi i Itsuki podejmują decyzję o adopcji. Choć mają wiele obaw, postanawiają odwiedzić placówkę adopcyjną. Okazuje się, że jako przyszli rodzice...

Perfect World #10
Rie Aruga0
Okładka ksiązki - Perfect World #10

„Dobrze układa nam się w domu i w pracy, ale mam wrażenie, że odsuwamy na później pewną bardzo ważną sprawę”. Tsugumi i Itsuki rozpoczynają...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung