reklama

Pan Radosny

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych dla dzieci na świecie nareszcie w Polsce. Poznaj bohaterów cyklu Little Men i Mała Miss. Książeczki z charakterkiem.

Pan Radosny jest zawsze wesolutki i nigdy nie traci optymizmu. We wszystkim dostrzega dobre strony. Jeszcze nigdy nie widziano, by zwiesił nos na kwintę i w każdej sytuacji można liczyć na jego radosny nastrój!

Może Pan Radosny to Ty?

Avatar użytkownika - Northman
Northman
Przeczytane:2019-03-10,

Sama radość :) ;)

Seria "Mr Men" to arcyoptymistyczna, przeurocza seria książeczek z przefajnymi, "buźkowatymi" postaciami w rolach głównych ;) Tym razem bohaterem książeczki jest Pan Radosny :)

Jak sama aparycja Pana Radosnego, i moja mała zapowiedź sugeruje ;) , jest to bardzo sympatyczny Pan, który zawsze jest radosny ;) A przynajmniej który stara się zawsze i w każdej sytuacji odnaleźć radość ;) Odnaleźć, ale i zarazić nią innych :) Przesłanie urocze i optymistyczne, nieprawdaż? ;)

Książeczka tylko i wyłącznie do polecenia :) - Moja Córa nie umiała się nie uśmiechnąć na jej widok ;) Mocno podejrzewam, że z Waszymi Małymi Pociechami będzie tak samo :)

Polecam!

Dziękuje Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

Avatar użytkownika - komo
komo
Przeczytane:2018-11-06, Przeczytałem,
Mała Ślicznotka
Roger Hargreaves0
Okładka ksiązki - Mała Ślicznotka

Jedna z najpopularniejszych serii dla dzieci na świecie wreszcie w Polsce! Pełne humoru i przewrotne książeczki z charakterkiem opisujące przygody bardzo...

Mała Czarodziejka
Roger Hargreaves0