Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce

Wciągająca książka Sophie Gonzales - bestsellerowej autorki ,,Perfect on paper"!

Czasem miłość zostawia nas... prawie w totalnej rozsypce.

Will to wymarzony chłopak - jest życzliwy, nie wstydzi się swoich uczuć, można z nim rozmawiać godzinami. Ale właśnie wtedy, gdy Ollie myśli, że odnalazł swój ideał, wakacje się kończą, a Will przestaje odpisywać.

Kiedy Ollie przenosi się do nowej szkoły, zaczynają się problemy. Odkrywa, że chłopak, którego poznał latem, nie jest tym samym, który uczęszcza do Collinswood High. Jednak nie ma zamiaru tęsknić za kimś, kto najwyraźniej nie jest gotowy na związek. Ani za kimś, kto nawet w jednym procencie nie przypomina osoby, która go zauroczyła. Ale potem Will zaczyna pojawiać się w każdej dziedzinie jego życia.

Ollie musiałby być naiwny, żeby znów oddać mu swoje serce, które ostatnim razem zostało zdeptane i poobijane. Prawda?

Informacje dodatkowe o Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-11-09
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: Only mostly devastated

Kup książkę Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce

Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce - opinie o książce

Avatar użytkownika - silwana
silwana
Przeczytane:2023-01-05, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Bardzo dobra książka. Napisana lekkim językiem. Momentami miałam łzy w oczach, ale były też zabawne fragmenty.

Avatar użytkownika - dajnurawksiazki
dajnurawksiazki
Przeczytane:2022-11-29, Ocena: 6, Przeczytałem,

Ollie i Will przeżywają cudowny wakacyjny romans. Niestety w związku z odległymi od siebie miejscami zamieszkania wraz z końcem wakacji muszą się pożegnać.

Mimo zapewnień o pozostaniu w kontakcie, Will wkrótce przestaje odpowiadać na wiadomości.

We wrześniu Ollie przenosi się do nowej szkoły i z zaskoczeniem odkrywa, że Will też jest jej uczeniem. Niestety w otoczeniu kolegów z drużyny wydaje się zupełnie innym chłopakiem niż wtedy, gdy spędzali czas nad jeziorem. Czy ich relacja ma szansę wrócić na dawne tory?

??

Co znajdziecie w ,,Prawie w totalnej rozsypce"?

? świetny humor

? rozterki miłosne

? reprezentację osób LGBTQ+

? dużo sportu

? jeszcze więcej muzyki

? motyw żałoby

Sophie Gonzales pisze w sposób, który sprawia, że od pierwszych stron zupełnie ,,wsiąkam" w jej historie.

Najbardziej doceniam w tej książce przedstawienie wielu problemów, z którymi zmajagają się nastolatki - rodzinnych, związkowych, tożsamościowych i tych dotyczących wchodzenia w dorosłość. Historia napisana jest jednak w sposób lekki i pełen humoru, przez co nie przytłacza.

Podoba mi się to, że autorka kreuje ciekawych bohaterów, którzy nie są idealni, ale potrafią uczyć się na swoich błędach.

Uwielbiam takie młodzieżówki i nie mogę się doczekać kolejnej historii spod pióra Gonzales ?

Perfect on paper
Sophie Gonzales0
Okładka ksiązki - Perfect on paper

Jej rady są idealne. Jej życie miłosne? Zdecydowanie nie! Darcy Phillips prowadzi w szkole anonimową poradnię związkową, w której pomaga uporać się z...

Nigdy, przenigdy nie będziemy razem
Sophie Gonzales0
Okładka ksiązki - Nigdy, przenigdy nie będziemy razem

Podczas reality show wszystko może się wydarzyć. Ale jedno jest pewne - nigdy, przenigdy nie wróci do swojego eks. Osiemnastoletnia Maya rozstała się...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska