OdWażne rozmowy. Rozmowa po rozmowie zmieniaj swoje relacje, pracę, życie.

Odważne rozmowy

Jak osiągnąć sukces w pracy i życiu osobistym w ciągu jednej rozmowy

Uzupełnione o nowe materiały

Przedmowa dr. Kena Blancharda

Bestseller z listy ,,Wall Street Journal"

,,Afirmujący życie podręcznik, który kieruje nas ku rozmowom, których najbardziej potrzebujemy".

- DOUG STONE, współautor Difficult Conversations

,,Mistrzyni nauczania pozytywnej zmiany poprzez moc komunikacji" (Peter Neill, dyrektor wykonawczy AT&T Wireless) Susan Scott chce, żebyś osiągnął sukces. Aby to się stało, tłumaczy, musisz zmienić codzienne rozmowy w taki sposób, aby poprawić wzajemne zrozumienie - i dostać to, czego chcesz. W niniejszym przewodniku, zawierającym podręcznik z ćwiczeniami oraz Siedem Zasad Odważnych Rozmów, Scott uczy, jak:

pokonywać bariery na drodze do dobrej komunikacji; rozwijać i wzbogacać rozmowy ze współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną; zwiększać jasność i poprawiać zrozumienie w rozmowie; radzić sobie z silnymi emocjami - po obydwu stronach stołu.

,,Mnóstwo pomocnych narzędzi i zadań".

- ,,Publishers Weekly"

,,Podręcznik z ćwiczeniami Scott pozwoli czytelnikom samodzielnie prowadzić skuteczne odważne rozmowy, które zmienią ich życie".

- ,,Booklist"

,,Przypominając, że <>, (...) zapewnia wspaniałe techniki nawigowania podczas podróży".

- DAVID ALLEN, autor Getting Things Done

Działaj odważnie, uważnie i pewnie.

Informacje dodatkowe o OdWażne rozmowy. Rozmowa po rozmowie zmieniaj swoje relacje, pracę, życie.:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2013-09-27
Kategoria: Poradniki

Kup książkę OdWażne rozmowy. Rozmowa po rozmowie zmieniaj swoje relacje, pracę, życie.

OdWażne rozmowy. Rozmowa po rozmowie zmieniaj swoje relacje, pracę, życie. - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung