Nożyczki

Justyna, młoda dziewczyna o perwersyjnych zainteresowaniach seksualnych, postanawia zrealizować swoje fantazje. W tym celu udaje się w podróż z przypadkowo poznanym tirowcem. Mężczyzna wydaje się nieśmiały i niegroźny, jednak pod tą maską kryje się zupełnie inny człowiek. Czy Justynie spodoba się drugie oblicze towarzysza podróży? Jakie będą konsekwencje jej podążania za swoimi pragnieniami?

Mocny thriller erotyczny dla dorosłych czytelników i jednocześnie bardzo dobre studium rozwijającej się seksualności młodej kobiety zderzonej z brutalną rzeczywistością.

Maksim Wolff – miłośnik i opiekun pszczół. Interesuje się genealogią, astronomią i numizmatyką. Ceni prozę Williama Whartona. Zawodowo przemierza drogi Europy jako kierowca szesnastokołowca.

Informacje dodatkowe o Nożyczki:

Przeczytane:2022-02-10, Ocena: 5, Przeczytałam,

Audiobook Empik Go
Lektor Kamil Pruban

KSIĄŻKA TYLKO DLA DOROSŁYCH
Śmiało mogę powiedzieć że mamy tu mix gatunkowy, thriller erotyczny z delikatną domieszką kryminału.

"Nożyczki" to debiutancka książka Maksima Wolffa.
Ci co mnie już trochę znają wiedzą że lubię sięgać po debiuty polskich pisarzy .

Totalny rollercoaster .

Młoda dziewczyna chce spełnić swoje perwersyjne marzenia .
Zaczepiając kierowcę tira, udaje się w podróż .
Jej matka jest przekonana że córka udała się w podróż autobusem.
Dziewczyna próbuje nawiązać rozmowę z kierowcą, ale mężczyzna wydaje się małomówny wręcz
nieśmiały.
Lecz podczas podróży wiele się zmieni, ten kto miał być oprawcą może niespodziewanie stać się ofiarą.
Kto kim i w jaki sposób manipuluje?
Jak skończy się ta historia, i co jeszcze będzie do odkrycia?
Ile można zaryzykować, i czy naprawdę warto?

Opisane sceny erotyczne, są delikatnie perwersyjne, ale nie pozostawiają zniesmaczenia .
Świetnie skonstruowana historia, opisy scen a nawet ubioru powodowały że prawie widziałam oczami wyobraźni wszystko co się działo w tej książce .

Mocne opisy, wciągająca akcja.
Czegóż chcieć więcej .

To jest całkiem niezła pozycja, wiecie? Opis zachęca, okładka nawołuje, no jak tu nie sięgnąć po taką książkę? I nie zawiodłam się. Co prawda ilość mojego czasu była minimalna, ale ta pozycja okazała się być moim wybawieniem na zajęciach przez weekend. Siedząc w 'szkolnej' ławce, mając czas wolny, pozwalałam odpłynąć umysłowi do Justyny i jej oprawcy, nawet jeśli głównym motywem całej książki jest syndrom sztokholmski. Brawa dla autora, który odważnie i bezprecedensowo opisał kobiecy umysł w takiej kondygnacji.

Młoda babka, która szuka swojego erotycznego „ja” trafia do pewnego kierowcy tira. Z początku facet jest nieśmiały, nosi obrączkę co świadczyć powinno o założonej rodzinie. Kierowca jak kierowca nic nadzwyczajnego, a mimo to przy pierwszej lepszej okazji gwałci młodą kobietę. Coś co mnie powaliło z nóg to fakt, że Justyna nawet nie była mocno wzburzona, ale cóż, chyba właśnie tak zaczyna się miłość do swojego oprawcy.

W większej mierze towarzyszymy bohaterom w ich podróży po Polsce (nawet są wspominki o moim ukochanym Krakowie!). Język jest prosty i lekko przechodzimy przez strony wraz z naszymi postaciami.

Nie mogę zaprzeczyć, że to pierwsza taka książka, która już po opisie zaintrygowała mnie nieziemsko :)

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun