No i na co ci te góry

"Gdyby nie góry, moje odczuwanie życia nie miałoby takiej głębi i barw, nie byłabym wolna, aby tworzyć, kochać i iść na całość. W książce znajdziecie historię mojej przemiany".

Autorka wyjechała z Polski do Londynu w 1996 roku z jedną torbą. Od tego czasu była w 67 krajach, pracowała na wyższych szczeblach zarządzania, zdobyła Koronę Ziemi, wsparła budowę Szkoły Pokoju w Nepalu, zarządzała organizacjami charytatywnymi i napisała książkę. Obecnie jest coachem i mówcą inspiracyjnym, przygotowuje się do Maratonu Piasków  - najtrudniejszego biegu na świecie.

Jesteś wyjątkowa. Jako osoba, która zna Cię dobrze, jestem pełen podziwu dla Twojej odwagi i determinacji oraz subtelnego sposobu, w jaki opowiadasz o swoich osiągnięciach.

Richard, naczelny dyrektor Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego

Informacje dodatkowe o No i na co ci te góry:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2015-04-08
Kategoria: Podróżnicze

Kup książkę No i na co ci te góry

No i na co ci te góry - opinie o książce

Avatar użytkownika - baros83
baros83
Przeczytane:2016-05-28, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Ambitna, kosmopolityczna Polka zdobywa Koronę Ziemi: Kilimandżaro, Elbrus, Aconcagua, McKinley, Carstensz, Vinson, Mt. Everest. Zmagania z samą sobą w obliczu nieobliczalnej natury i potęgi gór wysokich. Książka o determinacji, sile woli, sprawdzeniu się w ekstremalnych warunkach. Ciekawie napisana, ale nie zachwycająca wśród tysięcy książek o tematyce wysokogórskiej.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski