Niewinna

Vanessa Michael Munroe - tajemnicza i nieustraszona bohaterka bestsellera Informacjonistka przyjmuje nowe wyzwanie..

Sekta - niszczy, zniewala, izoluje i nigdy nie zapomina...

Przed ośmioma laty małą Hannę uprowadzono ze szkoły prosto do zamkniętego świata Wybranych. Od tamtej pory sprzymierzeńcy ich przywódcy - Proroka - ukrywają dziewczynkę i chronią jej porywacza. Grupa młodych ludzi, którym udało się wyrwać z sekty, dowiaduje się, gdzie jest Hanna, i zwraca do Vanessy Munroe o pomoc. Munroe podejmuje się zadania. Wyrusza do Buenos Aires, aby przeniknąć do sekty i wydostać stamtąd dziewczynkę. Wprowadzona w świat, jakiego wcześniej nie znała, musi znaleźć sposób na nieprzewidywalnych Wybranych i ich niebezpiecznych popleczników, zmagając się jednocześnie z własną naturą, która coraz gwałtowniej daje o sobie znać. Nie może dopuścić do tego, by szansa na uratowanie Hanny przepadła na zawsze.

Po raz kolejny Taylor Stevens po mistrzowsku tka akcję błyskotliwego, pełnego napięcia thrillera, który czyta się jednym tchem.

Taylor Stevens urodziła się i wychowywała w sekcie religijnej Dzieci Boga, zerwała z nią i wybrała własną drogę. Po wielu podróżach ostatecznie osiadła w Dallas, gdzie mieszka z dwiema córkami. REBIS opublikował jej debiut literacki Informacjonistkę. Prawa do jej wydania sprzedano do kilkunastu krajów, a słynny reżyser James Cameron Planuje przenieść ją na ekran.

Informacje dodatkowe o Niewinna:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2013-04-02

Kup książkę Niewinna

Niewinna - opinie o książce

Avatar użytkownika - ppolzi
ppolzi
Przeczytane:2014-07-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2014,
Kontynuacja losów głównej bohaterki Murone. Osadzona w realiach Ameryki Południowej. Niestety tym razem przyjdzie się Vanessie zmierzyć z innym światem. Dostaje zlecenie odnalezienia Hanny córki swojego przyjaciela Logana i jej żony Charity. Hanna przetrzymywana jest przez Wybranych i Proroka lokalną sektę, z której bardzo ciężko jest się wydostać. Kiedy już Ci się to uda stajesz się wygnanym i mieszkasz na pustkowiu. Długie poszukiwania Hanny i przedziwny zbieg okoliczności doprowadzają Vanessę do poszukiwanej. Co się działo po kolei dowiecie się sami z książki. Nie będę wszystkiego opowiadała. POLECAM
Avatar użytkownika - bibliotekarkaB
bibliotekarkaB
Przeczytane:2013-04-18, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Vanessa podejmuje się zadania wyrwania ze szpon sekty córkę swojego przyjaciela. Wyrusza do Argentyny, by przeniknąć do Wybranych. Właściwie jest to studium psychologiczne bohaterki, którą targają nocne koszmary, a ponieważ ma na sumieniu wiele występków, to i ma ją też co gnębić. Mimo wszystko trzeba przyznać, że końcówka jest świetna, pełna dynamizmu akcja, ciekawe zwroty i dobre tempo. Ale to troszkę mało jak na książkę z gatunku sensacja.
Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2014-03-26, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
Lalka
Taylor Stevens0
Okładka ksiązki - Lalka

,,Vanessa Michael Munroe - bohaterka tak prowokacyjna jak Lisbeth Salander Stiega Larssona - przyjmuje nowe wyzwanie". Dręczona wspomnieniami Munroe...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka