reklama

NATURALNE METODY LECZENIA CHORÓB WĄTROBY I TRZUSTKI, ARTROZY I DEPRESJI

Dolegliwości, takie jak choroby wątroby, trzustki, a także zwyrodnienia stawów, czy depresja nasilają się szczególnie o tej porze roku. Podpowiadamy, co zrobić, by się przed nimi ustrzec i jak sobie z nimi radzić, gdy już wystąpią. Proponujemy różne techniki wspomagające zdrowie oraz praktyczne porady dotyczące stosowania ziół, suplementów i diety. Pamiętajmy – nasze zdrowie tylko w 15 proc. zależy od uwarunkowań genetycznych, a aż w 85 proc. od nas samych, od naszego stylu życia.Wiele leków przepisywanych na wymienione wyżej schorzenia może powodować nieprzyjemne skutki uboczne, które negatywnie wpływają na jakość naszego życia. Metody naturalne mogą czasem je zastąpić lub wspomóc działanie leków konwencjonalnych przyspieszając powrót do zdrowia.

Informacje dodatkowe o NATURALNE METODY LECZENIA CHORÓB WĄTROBY I TRZUSTKI, ARTROZY I DEPRESJI:

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2017-04-01
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-65871-01-5

Kup książkę NATURALNE METODY LECZENIA CHORÓB WĄTROBY I TRZUSTKI, ARTROZY I DEPRESJI

NATURALNE METODY LECZENIA CHORÓB WĄTROBY I TRZUSTKI, ARTROZY I DEPRESJI - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-09-12, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (75) książki 2019, Miałam,

Książka zostałą podzielona na rozdziały, gdzie każdy z nich opisuje daną chorobę, naturalne sposoby leczenia oraz podaje przykładowe przepisy pomocnych przy leczeniu dań. Z przepisów może skorzystać praktycznie każdy.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung