Moc manifestowania

Przejmij kontrolę nad swoją przyszłością.

Ile razy dziennie zdarza nam się pomyśleć, że bardzo chcielibyśmy żeby coś się wydarzyło. Albo odwrotnie, jak często martwimy się o rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły i napędzamy w sobie lęki?

Jordanna Levin, dziennikarka i autorka podcastów, przez lata ciągle czegoś się obawiała, obsesyjnie o tym myślała i ze zgrozą obserwowała, że wiele z tych rzeczy, rzeczywiście się wydarzało. Dopiero po jakimś czasie zrozumiała, że nie przewiduje przyszłości lecz ją manifestuje. Postanowiła więc zmienić swoje nastawienie - skupić się na pozytywnych myślach, by przytrafiałyby się jej dobre rzeczy.

Informacje dodatkowe o Moc manifestowania:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2023-03-22
Kategoria: Poradniki
Tłumaczenie: Arkadiusz Czerwiński, Paweł Kozłowski, Sergiusz Lipnicki

Tagi: afirmacja poradnik

Kup książkę Moc manifestowania

Moc manifestowania - opinie o książce

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-03-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2023,

Manifestacja to proces, w czasie którego za pomocą własnych myśli, wyobrażeń, emocji tworzymy swoją rzeczywistość. Zależnie od naszego nastawienia oraz poczucia wartości, skutki mogą być pozytywne, jak i negatywne. W tym drugim wypadku mówimy raczej o samospełniającej się złej przepowiedni, a jednak, jak napomina Autorka, same myśli nie wystarczą, by cokolwiek zmienić. Świadczy to o tym, że gdy ściągamy na siebie złe rzeczy (potocznie "kraczemy"), wkładamy w ten proces całą swoją energię, uczucia, wiarę, jak i zaczynamy postępować w tym (niechcianym przecież) kierunku. A gdyby tak spróbować taką samą siłę wykorzystać w drugą stronę, prowadzącą ku spełnieniu marzeń? Jeśli uwierzymy, że Wszechświat zawsze jest po naszej stronie i dopełnimy opisanego w książce równania, nasza codzienność stanie się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

Ta książka nie jest kolejnym zwykłym poradnikiem, przesyconym tandetnymi poradami, jak wprowadzić w życie ścisłe schematy. To pozycja ucząca, jak stać się dla siebie dobrym, troskliwym, a w efekcie odzyskać kontrolę nad swoim życiem i potrafić zmieniać je na lepsze. Autorka funduje czytelnikom masę cennych wskazówek, jak osiągnąć to, czego pragniemy. Jordanna Levin tłumacząc, w jaki sposób prawidło zaklinać rzeczywistość, nie tylko motywuje, ale także skłania do zadumy, nakazuje zatrzymać się na chwilę i dokładnie przyjrzeć codzienności. Może się okazać, że szczęście jest  na wyciągnięcie ręki, tylko zwyczajnie go do siebie nie dopuszczaliśmy.

"Moc manifestowania" jest nadzwyczaj przyjemnym, ale i głębokim poradnikiem, który dzięki autentycznej historii trafia wprost do serca, otwiera oczy i pomaga zrozumieć, jak wielki wpływ mamy na to, co nam się przydarza każdego dnia. Ta wyjątkowa książka, nie tylko wami wstrząśnie, ale dosłownie odmieni wasze życie i zachęci, by walczyć o szczęście, a także pełną akceptację siebie samego. Praca nad manifestacją jest bowiem procesem, który rozbudza także miłość do siebie samego, dlatego efekty zawsze będą zachwycające. Wartościowa pozycja, w której każdy znajdzie coś dla siebie i o sobie. Polecam!

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;