Miś Pracuś. Na boisku

Poznawajcie świat z Misiem Pracusiem! Czytając wesołe książeczki i przesuwając ruchome elementy, mały czytelnik może poznać różne zawody lub miejsca. Miś Pracuś. Na boisku zabierze maluchy na boisko piłkarskie. Dzięki ruchomym elementom maluchy będą miały okazję strzelić lewkowi gola, podać piłkę króliczkowi czy świętować z przyjaciółmi wspólne zwycięstwo!

Miś Pracuś to seria grubostronicowych książeczek dla najmłodszych z ruchomymi elementami, które wspierają i stymulują rozwój dziecka. Prosty, rymowany i rytmiczny tekst jest łatwy do zrozumienia i zapamiętania przez maluchy.

W serii Miś Pracuś znalazły się również książeczki: Zabawy na wsi, Straż pożarna, W podróży, Opiekun w ZOO, Zabawy w parku, Karetka pogotowia, Na budowie, W samolocie, W pociągu oraz Pomocnik Mikołaja.

Książeczki o Misiu Pracusiu są światowym bestsellerem, który sprzedał się w nakładzie ponad 5 milionów kopii i zostały przetłumaczone na 25 języków. Benji Davies to światowej sławy autor i ilustrator książek dla dzieci.

Dlaczego warto poznać Misia Pracusia?

Miś Pracuś to przeuroczy bohater, który skradnie serce każdego Malucha. Książeczki napisane są prostym i rymowanym tekstem, więc dziecko nie będzie miało problemu z zapamiętaniem go. Ruchome elementy wspierają rozwój i motorykę małego czytelnika.

Informacje dodatkowe o Miś Pracuś. Na boisku:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2021-02-10

Kup książkę Miś Pracuś. Na boisku

Miś Pracuś. Na boisku - opinie o książce

Zagadki obrazkowe Angielski 4-6 lat
Okładka ksiązki - Zagadki obrazkowe Angielski 4-6 lat

Zagadki obrazkowe Angielski to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki uczą języka angielskiego...

Okręty Polskiej Marynarki Wojennej t.3
Okładka ksiązki - Okręty Polskiej Marynarki Wojennej t.3

Kolekcja ,,Okręty Polskiej Marynarki Wojennej", unikalna seria 50 monografii omawiających najważniejsze i najsławniejsze jednostki naszej floty z okresu...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun