Ministrant przez cały rok. Kalendarz służby liturgicznej 2025

Znakomita pomoc dla każdego ambitnego ministranta. Kalendarz i kompendium wiedzy w jednym. Z wieloma praktycznymi informacjami, takimi jak:

- kolory szat liturgicznych każdego dnia, - wspomnienia liturgiczne; - sigla, czyli odesłania do czytań mszalnych, - filmy z instrukcjami pokazującymi sposób służenia do Mszy za pośrednictwem QR-kodów (po zeskanowaniu telefonem); - wiele przydatnych informacji, pomagających pielęgnować życie wewnętrzne; - comiesięczne rubryki uczestnictwa w Eucharystii i na ministranckich zbiórkach; - informacje dotyczące świąt stałych i ruchomych w roku 2025; - przejrzysty schemat roku liturgicznego.

Urozmaiceniem publikacji są kolorowe ilustracje, dowcipy oraz pouczające sentencje. Jest to publikacja mobilizująca do pełnienia służby ministranckiej z zapałem każdego dnia. Jej kieszonkowy format sprawia, że zawsze można nosić ją przy sobie.

Informacje dodatkowe o Ministrant przez cały rok. Kalendarz służby liturgicznej 2025:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2024-10-21
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Religie i wierzenia Chrześcijaństwo Modlitwy i materiały liturgiczne Modlitwy i modlitewniki Duchowośc i przeżycia religijne Praktyki religijne Dzieci od ok. 6 lat

Kup książkę Ministrant przez cały rok. Kalendarz służby liturgicznej 2025

Sudoku. Potwory
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Sudoku. Potwory

Wspaniałe magnetyczne sudoku z potworami. W środku aż 48 plansz, które trzeba uzupełnić kolorowymi magnesami. Te łamigłówki pomagają w nauce liczenia,...

Zakręć kółkiem tak jeździmy
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Zakręć kółkiem tak jeździmy

"Zakręć kółkiem" to seria interaktywnych książek edukacyjnych. Dzieci dopasowują obrazki do dużej ilustracji i poznają różne rodzaje pojazdów i sposobów podróżowania....

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski