Milczenie

Hipnotyzująca powieść sensacyjna z dreszczykiem emocji. Prywatny detektyw Jack Till pomógł Wendy Harper ukryć się w Stanach. Teraz, po sześciu latach, musi ją odnaleźć, zanim uczyni to para płatnych zabójców, Sylvie i Paul Turner. Tylko zeznania Wendy bowiem mogą ocalić jej byłego chłopaka i partnera w interesach przed wyrokiem sądowym za morderstwo, którego nie popełnił. Kto pierwszy dopadnie Wendy? Mistrzowsko przedstawiona intryga oraz psychologiczna przenikliwość autora sprawiają, że czyta się tę hipnotyzującą powieść z dreszczykiem emocji. Thomas Perry (ur. 1947) był nauczycielem, producentem telewizyjnych programów rozrywkowych, pracował też w branży reklamowej. Jest autorem kilkunastu powieści sensacyjnych, w tym bestsellerowego Milczenia. Został pierwszym laureatem Gumshoe Award, zdobył również Edgar Award. "Mamy najwyżej kilku autorów powieści sensacyjnych, po których za każdym razem możemy się spodziewać frapującej narracji, zaskakujących zwrotów akcji, barwnych i budzących sympatię postaci. Thomas Perry jest jednym z nich". Stephen King

Informacje dodatkowe o Milczenie:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2009 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: Silence
Tłumaczenie: Konrad Majchrzak

Kup książkę Milczenie

Milczenie - opinie o książce

Avatar użytkownika - speedi
speedi
Przeczytane:2009-07-08,
Bardzo dobrze napisana. Ciekawy pomysł, dobre wykonanie i zaskakujące rozwiązanie. Są drobne nielogiczności fabuły, ale nie przeszkadza to w lekturze. Jedna z lepszych powieści sensacyjnych ostatnio wydanych.
Avatar użytkownika - dona
dona