Menedżer sportu. Zarządzanie klubem w praktyce

"Po przeczytaniu "Menadżera Sportu" zdawać by się mogło, że jest to swego rodzaju instrukcja tylko dla działaczy sportowych, pokazująca, jak należy prawidłowo zarządzać klubem siatkarskim, ażeby osiągać satysfakcjonujące wyniki sportowe i marketingowe. Jednak nie tylko oni są jej adresatem. Jest ona również świetnym poradnikiem dla zawodników i uważam, że każdy siatkarz powinien zapoznać się z nią, aby móc lepiej zrozumieć w jakiej rzeczywistości funkcjonuje i ile pozasportowych czynników składa się na końcowy sukces."

Marcin Możdżonek

siatkarz Asseco Resovii Rzeszów, Mistrz Świata 2014 r.

Informacje dodatkowe o Menedżer sportu. Zarządzanie klubem w praktyce:

Menedżer sportu. Zarządzanie klubem w praktyce - opinie o książce

Avatar użytkownika - merikotka
merikotka
Przeczytane:2019-02-28, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, książki 2019,

Chyba nigdy nie zabrałabym się za książkę podobnego rodzaju, gdyby nie to, że jej autor był prezesem klubu siatkarskiego Asseco Resovii Rzeszów, naszej Resovii, której od lat kibicujemy i dla której jeździmy po Europie, aby zawsze grali wśród najlepszych, swoich kibiców. Nieważne, czy kibiców przyjeżdżało stu czy czasem tylko kilku, prezes zawsze przychodził się z nami przywitać, podyskutować o siatkówce i podziękować za obecność. Jeśli zaś chodzi o samą książkę, to wcześniej nie miałam pojęcia, ile osób jest zaangażowanych w takie przedsięwzięcie, jak mecz siatkówki i ile dni wcześniej trzeba zacząć przygotowania, żeby cała taka machina zadziałała jak należy, a nawet jeszcze lepiej. Prezesie Górski, dzięki za twoją książkę.

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski