reklama

MARRIAGETOXIN: TOM 2

Jak znaleźć żonę dla płatnego zabójcy?
Oszust matrymonialny wpada na pewien pomysł. Wystarczy… ratować ludzi!
Na początek Gero i Kinosaki ruszają na pomoc schwytanej Himekawie, złodziejce o silnym poczuciu sprawiedliwości.
Czy “Truciciel” da radę pokonać „Wodnika” i zrobić pierwszy krok ku szczęśliwemu małżeństwu?!
Jakby tego było mało, niespodziewanie trafia mu się nowe zlecenie, polegające na… ochronie córki szefa pewnej dużej firmy!

Cel jest jeden:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2024-02-12, Ocena: 4, Przeczytałem,

KILLING AND MARRIAGE

Drugi tomik szalonej serii, która mnie z miejsca kupiła i okazała się dokładnie tym, czego od niej oczekiwałem. W skrócie: dla mnie to po prostu jeden z najlepszych na chwilę obecnych shounenowych akcyjniaków (obok chociażby ,,Hunter × Hunter", choć to trochę inny typ), który czyta się dosłownie na raz. Wszystko zasługa tego, że z jednej strony rzecz jest mega lekka i płynna, zabawna i szalona, z drugiej wcale nie tylko dla nastolatków, co zawdzięczamy mroczniejszej estetyce całości i całkiem sporej dozie brutalności. Miks tego wszystkiego - z solidną dawkę uroku, który w tym tomiku wybrzmiewa mocniej, niż dotychczas - daje taki efekt, że zabawa jest świetna i aż szkoda jej kończyć.

Gero i Kinosaki poszukują znaleźć kandydatkę na żonę, ale na razie to przede wszystkim starają się ocalić pewną złodziejkę, która na żonę może się nadać, z rąk Wodnika. Zadanie nie jest łatwe, problemów przybywa i... No właśnie, czy z tego może coś być?

Avatar użytkownika - isil
isil