Marionetka

"Wszyscy jesteśmy marionetkami wiszącymi ponad oceanem szaleństwa" - Alexander Gordon Smith

Styczeń 2016 roku. W mieszkaniu odnalezione zostają zwłoki młodej kobiety. Najbliżsi ofiary są przekonani, że wiedzą, kto może odpowiadać za tę zbrodnię. Rozpoczyna się dramatyczna walka z czasem.

Kilka lat wcześniej dwie pochodzące z różnych światów nastolatki się zaprzyjaźniają. Spoiwem ich relacji staje się mroczny sekret. Julia i Agnieszka są gotowe zrobić wszystko, by prawda, która może zniszczyć ich przyszłość, nie wyszła na jaw.

Marionetka to wstrząsająca opowieść o tym, jak jedno wydarzenie potrafi wprawić w ruch machinę nie do zatrzymania. Jak niszczycielską siłę kryją w sobie sekrety sprzed lat? Kto w tej historii pociąga za sznurki, a kto jest wyłącznie bezwolną marionetką?

Informacje dodatkowe o Marionetka:

Wydawnictwo: Vectra
Data wydania: 2024-05-17

Kup książkę Marionetka

Marionetka - opinie o książce

W styczniu 2016 roku w mieszkaniu zostają odnalezione zwłoki kobiety. Bliscy ofiary są przekonani kto jest winny śmierci dziewczyny i rozpoczynają się szybkie próby odnalezienia sprawcy. Wiele lat temu dwie nastolatki, z różnych warstw społecznych zaprzyjaźniają się. Okazuje się, że mają dużo do ukrycia i dużo zrobią, aby ich tajemnica nie wyszła na światło dzienne.

Powiem szczerze, że jakoś specjalnie mocno nie nastawiałam się na tę książkę. Bałam się kolejny raz zawieść.  Jednak niepotrzebne były te obawy.

Książka od samego początku mocno mnie zainteresowała. Tak czułam, że ofiara miała dużo do ukrycia. Chociaż nie sądziłam, że w przeszłości mogła dopuścić się do takich głupich zachować.

W tej książce jest dużo tajemnic, które próbowałam rozwiązać, ale nie wszystkie dobrze odgadłam.

Pierwszy raz miałam do czynienia z twórczością autorki (chociaż tę książkę mam w papierze i to z autografem), to wiem, że będę chciała kontynuować tę przygodę. Naprawdę świetnie słuchało mi się tą książkę.

Toksyna
Sylwia Bies0
Okładka ksiązki - Toksyna

W upalne, sierpniowe noce budzą się demony… Zamknięcie głośnej sprawy Artysty doprowadza do pewnych przetasowań w szeregach kamienieckiej policji...

Odzyskana
Sylwia Bies 0
Okładka ksiązki - Odzyskana

Aneta Bogusz w popłochu ucieka z lasu, w którym przed momentem doszło do dramatycznych wydarzeń, zmieniających całe jej dotychczasowe życie. Musi zapewnić...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski