reklama

Magia lecznicza. Uzdrawiające zaklęcia i rytuały

Magia? Na zdrowie!

Wykorzystaj moc natury do pokonywania wyzwań współczesnego życia i trudności, przed którymi stawia cię wszechświat.

Magia lecznicza to potężna wiedza zawierająca setki uzdrawiających zaklęć, przepisów i naturalnych remediów, które pozwalają uwalniać blokady emocjonalne i wykorzystywać potężne energie przyrody. Są one wsparciem do radzenia sobie z takimi dolegliwościami i trudnymi doświadczeniami życiowymi, jak:

poczucie winy, żałoba, niskie poczucie własnej wartości, problemy ze snem, miesiączka i menopauza, transformacje i zmiany, niepokój, stres, depresja, ataki paniki lęk.

Przy każdym zagadnieniu zawarte są pomocne zaklęcia i rytuały, a także afirmacje, medytacje oraz dziesiątki przepisów na zaczarowane przekąski czy produkty do kąpieli. Dzięki dodatkowym praktycznym wskazówkom na temat pracy z bóstwami i przewodnikami duchowymi, czakrami, fazami księżyca i żywiołami niniejsza książka daje wszystko, co jest potrzebne do uzyskania skutecznych magicznych remediów.

Moc przyrody jest niezwykle silna - rośliny, zioła, kryształy i inne naturalne materiały wzmocnią zaklęcia, poprawią twoje zdrowie i pomogą ci stawić czoła wyzwaniom życiowym.

Przeczytaj ten niezwykły przewodnik po umyśle, ciele i duszy czarownicy i pozwól magii ukoić swoje wnętrze!

Informacje dodatkowe o Magia lecznicza. Uzdrawiające zaklęcia i rytuały:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-30
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: Curative Magic: A Witch's Guide to Self Discovery, Care & Healing

Tagi: Medycyna alternatywna bóg

Kup książkę Magia lecznicza. Uzdrawiające zaklęcia i rytuały

Magia lecznicza. Uzdrawiające zaklęcia i rytuały - opinie o książce

Avatar użytkownika - klaudiahanczuk
klaudiahanczuk
Przeczytane:2021-08-01, Ocena: 3, Przeczytałem,

Jaki jest Wasz stosunek do leczniczych właściwości ziół, kadzideł czy kryształów?

Jeśli wierzycie w magię, zaklęcia, rytuały i uzdrawiającą moc roślin, to pozycja idealna dla Was. Autorka zabierze Was w podróż po zakamarkach własnej duszy i ciała, pokaże w jak bezpieczny i tani sposób zadbać o siebie w poszczególnych stanach. Przedstawi podstawowy zestaw magicznej pierwszej pomocy, który powinien być pod ręką każdej osoby, która cierpicie na niepokój, depresję, ma lęki, ataki paniki, zmartwienia, bądź przeżywa żałobę. Nie oszukujemy się w ostatnim czasie pełnym zawirowań związanych z epidemią, ciągłymi obostrzeżeniami, co raz więcej osób cierpi z powodu niepokoju, paniki, czy innych negatywnych emocji związanych ze stresem. Niektórzy korzystają z pomocy psychiatry i terapeuty, z kolei autorka pokazuję, że samymi dobrami natury możemy oczyścić swój umysł i duszę. Czy to skuteczne? To już każdy z nas musi przekonać się sam🧐

Każdy rozdział poświęcony jest innym emocjom, na każdy z nich znajdziecie sposoby na złagodzenie ich, na przykład poprzez magię koloru, zastosowanie ziół, żywności, czy herbatek na wyciszenie danych dolegliwości. Pomóc w tym mogą również kadzidełka i olejki własnoręcznie wykonane, a najbardziej znaną metodą są ćwiczenia i medytacja. Codzienne powtarzanie formułek może zmienić nasz sposób myślenia. Najbardziej spodobała mi się afirmacja na depresję, warta jest zapamiętania, bądź zapisania na kartce i przyklejona na lodówkę i czytania sobie od razu po przebudzeniu, dla lepszego samopoczucia i podniesienia własnej wartosci☺️

💭"Życie jest cenne. Każdą chwilę wykorzystam jak najlepiej.
Jestem silna i pewna siebie. Dam radę!
Moje życie jest ważne. Ja jestem ważna.
Panuję nad swoim życiem i sprawię, że będzie się ono liczyć."💭

A tak na marginesie to na uporczywe miesiączkowanie najlepsza jest czekolada, mleko i wino, oczywiście w umiarkowanych ilościach. Więc jeśli będziecie się zastanawiać czy zjeść tabliczkę czekolady
to bez żalu możecie ją wręcz pożreć bez żadnych skrupułów 😋
Za możliwość przeczytania książki dziękuję @wydawnictwo.kobiece❤️

,,Magia lecznicza" to zbiór uzdrawiających zaklęć i rytuałów.
Znajdziecie tu informacje jak za pomocą ziół, kadzideł, kryształów czy medytacji pokonać niepokój, stres czy różne lęki, a a każdemu z tych stanów poświęcony jest osobny rozdział.
Potem dowiecie się jak przygotować uzdrawiające kąpiele i znajdziecie przepisy na mieszanki i balsamy do ciała.
Mamy też rozdział o przewodnikach w świecie zwierząt i roślin czy bogach.

Ja jestem tą książką zachwycona i na pewno razem z córką przetestujemy wiele zawartych tutaj przepisów.
Dla mnie, początkującej ,,wiedźmy" jest to prawdziwa kopalnia wiedzy, więc jeśli interesują Was takie tematy, to zapraszam do czytania

Avatar użytkownika - martynaaa
martynaaa
Przeczytane:2021-07-07, Ocena: 5, Przeczytałam,

Książka jest świetna! ? Oprócz magii, rytuałów znajdziesz w niej wiele cennych ziół, przepisów na ciasteczka, medytacje, herbatki ziołowe no i wiele innych ? Ale najważniejsze! Ten poradnik to nie tylko wyżej wymienione rzeczy, ale także autorka skupia się na Nas, jej słowa są kierowane do Ciebie, abyś to Ty czuła się ważna i pamiętała, że szczęście jest zależne od Ciebie. A zły dzień, to tylko jeden zły dzień...zdarza się każdemu. ?

Jestem oczarowana tą książką i na pewno podniosła mnie na duchu. Czasami wystarczy wyjść na dwór i popatrzeć dookoła na te wszystkie rośliny, zwierzęta i dać sobie chwilę aby odnaleźć spokój. ?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung