reklama

Lili.com

Nasze pragnienia spełniają się w najmniej oczekiwanym momencie.

Lili tkwi w życiu, którego nie chce: ma nudną, źle płatną pracę, chłopaka, z którym nie wiąże przyszłości, kiepski samochód i złe nawyki. Ma też marzenia o lepszym życiu, ale zupełnie nie wie, co zrobić, by je spełnić. Jednak pewnego dnia Lili rozpoczyna walkę o siebie. Z biegiem czasu dzięki ciężkiej pracy, odwadze i wytrwałości osiąga sukces. Dobrze prosperująca firma, pieniądze i poczucie własnej wartości – w końcu zdobywa to, czego zawsze pragnęła. Jednak dopiero pojawienie się w jej życiu sporo od niej starszego Roba sprawia, że Lili naprawdę rozkwita. Szczęście wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Czy Lili sięgnie po nie i otworzy się na wielką miłość?

Informacje dodatkowe o Lili.com:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-05-20
ISBN: 9788382193350

Kup książkę Lili.com

Lili.com - opinie o książce

„Lili.com“ to opowieść o zaufaniu, szczerości w związkach, umiejętności wybaczania i nieoceniania innych ale przede wszystkim o dążeniu do realizacji swoich marzeń pokazująca, że wszelkie zmiany należy zaczynać od siebie. Uświadamia, że każdy może stworzyć swoje życie według własnych pragnień ale wiele zależy od naszych wyborów i wzięcia odpowiedzialności za swoje decyzje. Lili zrozumiała, że wszelkie zmiany należy zawsze zaczynać od siebie, a wtedy zaczną dziać się cuda.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2021/05/779-lilicom.html

Książkę czyta się jednym tchem. Przeczytałam już 2 razy. Trudno się oderwać do spraw codziennych. Która z kobiet nie chciałaby być tytułową bohaterką? Nie zdradzę zakończenia, nie zepsuje Wam frajdy. Serdecznie polecam

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung