Lawendowe pole. Poradnik dla tych, którzy chcą opuścić miasto na dobre

Poradnik dla tych, którzy chcą wyprowadzić się z miasta i zamieszkać na wsi. Fabularyzowana historia pierwszych wiejskich doświadczeń autorki. W książce znajduje się mnóstwo praktycznych porad: jak zbudować dom i stworzyć ogród, jak zbierać zioła i produkować z nich naturalne kosmetyki, jak zdrowo gotować z naturalnych składników, a wreszcie - jak uprawiać lawendę.

Joanna Posoch - założycielka Lawendowego Pola - największej w Polce plantacji lawendy i gospodarstwa agroturystycznego, które szybko stało się kultowym miejscem na Warmii.

Informacje dodatkowe o Lawendowe pole. Poradnik dla tych, którzy chcą opuścić miasto na dobre:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2014-03-19
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788378819523

Kup książkę Lawendowe pole. Poradnik dla tych, którzy chcą opuścić miasto na dobre

Lawendowe pole. Poradnik dla tych, którzy chcą opuścić miasto na dobre - opinie o książce

Ciekawy poradnik połączony ze wspomnieniami Autorki dotyczącymi Jej zakorzeniania się w miejscu urokliwym na Warmii. W poradniku można znaleźć wiele cennych rad nie tylko dla początkujących zielarzy, ogrodników, ale też "mieszczuchów" pragnących "zagnieździć" się bliżej natury.
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska