reklama

Podążając śladem Richarda Aldana, Adrian i Marianne Velba trafiają do Paxtown - futurystycznej metropolii, w której coś złowrogiego czai się pod cienką warstwą blichtru i luksusu. Nadal możecie spodziewać się nieoczekiwanych zwrotów akcji, zwłaszcza, że na jaw zaczynają wychodzić mroczne sekrety z przeszłości Richarda.

NAGRODY:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-10-30, Ocena: 4, Przeczytałem,

LASTWOMAN AND SON

„Lastman” to kolejny europejski przedstawiciel tak zwanej „french mangi”. Z mangą oczywiście nie ma co go nawet porównywać, chyba że zrównać tu jedynie pewną samą koncepcję wydawniczą i estetyczną, ale w oderwaniu od nich, dzieło Vivesa, Sanlaville’a i Balaka to bardzo sympatyczna seria z gatunku szeroko pojmowanej fantastyki. Seria, którą czyta się lekko, szybko i przyjemnie, głównie dzięki udanemu żonglowaniu znanymi wszystkim motywami.

Podróż w pogoni za Richardem Aldanem trwa. W trakcie wyprawy Adrian i Marianne trafiają do Paxton. To jakże futurystyczne miejsce na pierwszy rzut oka wydaje się skrzyć bogactwem. Prawda jest jednak taka, że pod otoczką luksusu kryje się coś o wiele bardziej mrocznego, niż można by sądzić. Co tu czeka na bohaterów? Wśród nowych przygód i niebezpieczeństw powoli na jaw zaczyna wychodzić przeszłość Richarda…

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung