Łamigłówki i krzyżówki. Ciekawe zadania dla przedszkolaków 6+

Krzyżówki to tylko jeden z rodzajów zadań wypełniających tę książeczkę. Oprócz nich są tu labirynty, szyfrogramy, zadania logiczne i rachunkowe. Rozwiązując je, dziecko dobrze się bawi, a jednocześnie utrwala wiedzę i umiejętności, ćwiczy logiczne myślenie i koncentrację uwagi. Zbiory łamigłówek to solidna porcja kształcącej zabawy oraz sposób na rozwinięcie przydatnych umiejętności dziecka. Rusz głową! Myślenie nie boli, a przynosi wiele korzyści!

Informacje dodatkowe o Łamigłówki i krzyżówki. Ciekawe zadania dla przedszkolaków 6+:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2024-08-28
Kategoria: Inne

Tagi: Publikacje dla najmłodszych książeczki obrazkowe i aktywizujące Dzieci od ok. 6 lat

Kup książkę Łamigłówki i krzyżówki. Ciekawe zadania dla przedszkolaków 6+

Łamigłówki z wesołym lemurem. Uczę się i rozwiązuję. Od 5 lat
Beata Karlik0
Okładka ksiązki - Łamigłówki z wesołym lemurem. Uczę się i rozwiązuję. Od 5 lat

Zbiór urozmaiconych łamigłówek, który zapewni przedszkolakowi wspaniałą zabawę i rozwój przydatnych umiejętności. Ciekawe zadania pomogą utrwalić zdobytą...

Łamigłówki i krzyżówki. Pomysłowe zadania dla przedszkolaków 5+
Beata Karlik0
Okładka ksiązki - Łamigłówki i krzyżówki. Pomysłowe zadania dla przedszkolaków 5+

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz