Księgowa w kuchni

Jestem księgową. Zawód, który wykonuję jest bardzo stresujący. Dlaczego? Ponieważ to księgowa jest zawsze winna! Za mało pieniędzy w firmie - wina księgowej, za dużo pieniędzy w firmie - wina księgowej. Moje gotowanie najzwyczajniej w świecie mnie relaksuje, uwielbiam, jak mi coś wychodzi w kuchni i rodzinka zjada wszystko ze smakiem. Sama również uwielbiam jeść, smakować... życie! Gotowanie często porównuję do księgowania uważam, że smaki powinny być zrównoważone, aby smakowało! Czyli AKTYWA=PASYWA. Gotuję od najmłodszych lat. Na program Masterchef Polska czekałam 5 lat. Uczestnictwo w nim było przemyślane i uważam, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Stwierdziłam, że przyszedł czas na sprawdzenie się i dokonanie ważnych zmian w moim życiu. Dzięki temu programowi poznałam wielu wartościowych ludzi, którzy utwierdzili mnie w przekonaniu, że obrałam dobrą drogę.

Informacje dodatkowe o Księgowa w kuchni:

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2014-04-07
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-7887-028-9

Kup książkę Księgowa w kuchni

Księgowa w kuchni - opinie o książce

Avatar użytkownika - lapciu
lapciu
Przeczytane:2014-04-18, Ocena: 6, Przeczytałem,
To pierwsza książka kucharska, która jest zbiorem przepisów na dosłownie każdą okazję. Sięga się po nią gdy chcemy zrobić zwykły codzienny obiad ale też i świąteczny. Są tu przepisy na imprezę urodzinową czy świąteczną, na grilla, znajdziesz przepis na przetwory lub kompot ale też sięgniesz po książkę gdy masz kaszel i jesteś przeziębiony. Gorąco POLECAM
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski