Książka do bazgrania. Oko w oko z potworami

Zanurz się w świecie pokrętnych, mrocznych labiryntów, niebezpiecznie twórczych zabaw i najstraszniejszych potworów... Przede wszystkim potworów, bo to one są bohaterami tej interaktywnej książki. Koniecznie uzbrój się w kredki, pisaki, klej, nożyczki... I nie zapomnij o głowie pełnej pomysłów! Czeka cię ponad 60 testów na odwagę i kreatywność.

Potwory, drżyjcie!

Informacje dodatkowe o Książka do bazgrania. Oko w oko z potworami:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2016-04-27
Kategoria: Hobby

Kup książkę Książka do bazgrania. Oko w oko z potworami

Książka do bazgrania. Oko w oko z potworami - opinie o książce

Avatar użytkownika - ejotek
ejotek
Przeczytane:2016-04-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
Niniejsza publikacja jest podzielona na cztery części. Trzy pierwsze części są zakończone informacją, że dziecko ukończyło kolejny poziom odwagi i zdobyło trofeum (wkleja się je w specjalnie przygotowanym miejscu), zaś po części czwartej na małego pogromcę czeka dyplom! A jak wiadomo, nagrody i dyplomy motywują. Książeczka jest bardzo oryginalna, pomysłowa i wzbudza w dziecku nie tylko potrzebę bycia odważnym (choć ciekawa jestem jak to przełoży się na realne życie...), ale również uczy spostrzegawczości, kreatywności i rozwija sferę manualną, gdyż zawiera - oprócz zadań z rysowaniem czy też bazgraniem - pomysły na stworzenie potwora z makulatury lub skarpetki, wiszący nietoperz (którego wystarczy wyciąć) ma chronić i strzec a zabawa przedmiotami o różnych kształtach i gabarytach w pobliżu źródła światła ma udowodnić, że cień na ścianie to nie potwór. Mimo swojej potworności, postacie z tej lektury nie przerażają - przynajmniej nie moją pięciolatkę - a mają przybliżyć świat wyobraźni. To twórcza książeczka, która niewątpliwie będzie świetną rozrywką w opozycji do standardowych kolorowanek czy łamigłówek. Najbardziej polecam ją dzieciakom powyżej lat pięciu, gdyż młodsze jednak mogą się przestraszyć. całość recenzji i foto: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2016/04/inka-vigh-ksiazka-do-bazgrania-oko-w.html
Nowe życie Kariny
Marta Nowik