reklama

KRÓLIK FRANEK i historia nieśmiałego misia

Królik Franek z pasją poznaje świat!

Franek chodzi do przedszkola, ma wielu przyjaciół i masę różnych przygód. Musi też rozprawiać się ze swoimi codziennymi emocjami, takimi jak złość, smutek czy strach. Z wrodzoną ciekawością szuka na nie sposobu. Królik Franek to seria pięknie ilustrowanych książek, z których każda zawiera na końcu pytania i odpowiedzi, odnoszące się do danego zagadnienia, konsultowane z psychologiem dziecięcym.

Informacje dodatkowe o KRÓLIK FRANEK i historia nieśmiałego misia:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2018-05-23

Kup książkę KRÓLIK FRANEK i historia nieśmiałego misia

KRÓLIK FRANEK i historia nieśmiałego misia - opinie o książce

Avatar użytkownika - MagdalenaUrbansk
MagdalenaUrbansk
Przeczytane:2019-03-10,

Wydawnictwo Wilga stanęło na wysokości zadania – duże litery, piękne ilustracje Eweliny Jaślan-Klisik, ale przede wszystkim mądre przesłanie podane w formie bardzo prostych opowieści.

Franek ma nowych sąsiadów. Okazuje się, że jednym z nich jest mały, nieśmiały miś. Rozgadany, przebojowy Króliczek chce jak najszybciej poznać nowego kolegę i się z nim zaprzyjaźnić. Pojawia się jednak problem… Jego sąsiad jest strasznie nieśmiały i ucieka od relacji z Frankiem. Opowieść kończy się piękną puentą, bardzo fajnie opisano tutaj emocje – zarówno Królika jak i Misia.

Idealna lektura dla dziecka, które wchodzi w nowe relacje.
Książeczki są krótkie, idealne dla przedszkolaka. Wydawnictwo opublikowało dotychczas cztery części Króliczych przygód, planuje następne, które chętnie zaoferuję moim synom. Polecam dla dzieci w wieku 3+.

Co i jak? Jak działa ciało człowieka?
Marta Krzemińska0
Okładka ksiązki - Co i jak? Jak działa ciało człowieka?

Książka popularnonaukowa dla najmłodszych. Czytelnicy znajdą w niej odpowiedzi na (prawie) wszystkie pytanie dotyczące ciała człowieka. Ile mamy kości...

Co i jak? Dlaczego deszcz pada?
Marta Krzemińska0
Okładka ksiązki - Co i jak? Dlaczego deszcz pada?

Jakie są rodzaje chmur? Skąd się bierze tęcza? Jakie są rodzaje deszczu? Czy deszcz pada wszędzie na świecie? Książka popularnonaukowa dla najmłodszych...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski