Koty natura i wychowanie

Przygotuj się do badania głębin oceanów, dalekiego kosmosu i wszystkiego po drodze! Krwiożercze rekiny, skomplikowane roboty, upierzone welociraptory i dużo więcej czeka na ciebie w NAUKOMIKSACH!

DLACZEGO KOTY MRUCZĄ? Po co lampartom cętki? Czy trzymanie lwa w domu to dobry pomysł? Jak te drapieżniki, wyposażone w zęby, pazury i umiejętności pozwalające im przeżyć w niemal każdym środowisku, stały się towarzyszami ludzi? Dowiedz się więcej o naszych pręgowanych i łaciatych przyjaciołach. Poznaj zarówno malutkiego ocelota chilijskiego, jak i potężnego tygrysa oraz odkryj, co czyni twojego kociaka tak wyjątkowym.

Wszystko wyjaśni ci Fasolka, kotka, która zanim znalazła bezpieczny dom, dobrze wiedziała, jak to jest mieć pusty brzuszek. Znajdź plamę słońca i wyciągnij się wygodnie - NADSZEDŁ CZAS MRUCZKÓW!

Andy Hirsch stworzył kilka książek do serii Naukomiks. Koty - natura i wychowanie to pierwsza z nich ukazująca się w języku polskim. Mieszka w Dallas w Teksasie.

Informacje dodatkowe o Koty natura i wychowanie:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2021-04-14
Tytuł oryginału: Science Comics. Cats Nature and Nurture

Kup książkę Koty natura i wychowanie

Koty natura i wychowanie - opinie o książce

Lubicie koty...?
Ja kocham wszystkie zwierzęta.

A dla wielbicieli kotów mam idealną książkę.

Koty - natura i wychowanie
Andy Hirsch
@wydawnictwo_nasza_ksiegarnia
Jest to seria Naukomiksów

Fantastycznie przedstawiona wiedzą dotycząca kotów.
A wszystko w sympatycznej historii o pewnej Fasolce.

A trzeba pamiętać, że koty chodzą własnymi drogami, mruczą, śpią.
Warto się zastanowić czy znamy je tak naprawdę. Czy wiemy dlaczego mruczą?

Książka jest bardzo ładnie wydana w atrakcyjnej formie komiksu.
Bardzo podobają mi się ilustracje.
Oprócz wiedzy i ciekawostek po prostu jest ciekawa.

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-04-19, Ocena: 4, Przeczytałem,

NAUKOTY

Kolejny tom „Naukomiksu” pojawił się właśnie na polskim rynku. Tym razem, po tomach poświęconych dinozaurom, robotom i rekinom, dostajemy część poświęconą stworzeniom zdecydowanie nam bliższym, a dokładniej kotom. Bliższym, ale równie fascynującym i ukazanym w typowy dla serii, bardzo przyjemny sposób.

Koty. Któż z nas ich nie zna. chodzą własnymi drogami, mruczą, śpią, potrafią wcisnąć się w przestrzenie, w jakie nikt by się nie wcisnął. Ale czy znamy je naprawdę? Dlaczego mruczą? Jak z drapieżników zmieniły się w towarzyszy ludzi? Poznajcie różne rodzaje kotów, dowiedzcie się, co kryje się w ich wnętrzu i przekonajcie, dokąd wiodą ich ścieżki!

Skały i minerały od jaskiń do kosmosu
Andy Hirsch0
Okładka ksiązki - Skały i minerały  od jaskiń do kosmosu

Psy od drapieżników do obrońców
Andy Hirsch0
Okładka ksiązki - Psy  od drapieżników do obrońców

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka